Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van aki elítéli azt aki...

Van aki elítéli azt aki levágja az állatokat?

Figyelt kérdés
?
2010. jan. 31. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélem el, de nem tudnám mecsinálni és amikor nagyim kimegy elvágni egy csikre nyakát mindig beleborzongok.
2010. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van de az ne is egyen fincsi hurkát meg kolbászt :P
2010. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A vegetáriánusoknak lehetnek ellenérzéseik, pl.
2010. jan. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem azt, ha levágják, hanem azt, AKI levágja? Valakinek le kell vágni az emberi fogyasztásra tenyésztett állatokat, hiszen azért születtek meg eleve, hogy mi megegyük őket. Én szeretem a husit, úgyhogy nem itélek el senkit.
2010. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
én azt se ítélem el hogy levágják őket... éljünk hús nélkül vagy mi?? maguk az állatok is megölik egymást, hogy ehessenek húst! mármint akik húsevők vagy mindenevők(mint az ember). Az ember is olyan faj, akinek szüksége van a húsra
2010. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
hÁT ÉN BIZTOS NEM LENÉK ARRA KÉPES H LEVÁGJAK EGY ÁLLATOT! nÉZZEN MAGÁBA AKI ILYEN SZÖRNYŰSÉGRE KÉPES!!! igen elítéleM
2010. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 BeerHunter ***** válasza:
Biztos van, én történetesen nem, ahogy a péket sem:) Éljen a husi!
2010. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kiabálsz? Ne is egyél egy szem húst se egész életedbe!
2010. jan. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el. Miért is tenném? A hús emberi táplálék, és nem lenne jó csak növényeken élni. Én a magam részéről sosem tudnék megölni egy légynél nagyobb állatot, de ettől még nem ítélem el azt, aki képes erre.
2010. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én szeretem a húst, de sosem tudtam és nem is tudnám végignézni, ahogy megölnek egy állatot, legyen az bármi. :( Ha nem tudom hogyan és honnan került az asztalomra, arra azt mondom oké, de azt hiszem én sokkal előbb vásárolok majd a szupermarketekben, minthogy itthon etessem a kismalacot, ami jövőre hatalmas lesz, és le kell vágni... Szerintem az én malacom itt élne évekig, biztos nem hagynám hogy levágják. Nagyon ragaszkodó típus vagyok, képtelen lennék rá, ettől függetlenül nem ítélem el, ha nem kell végignéznem.
2010. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!