Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen pók lehetett?

Milyen pók lehetett?

Figyelt kérdés

Láttam egy pókot (illetve megöltem) fekete.. nagy testű

és kb ennyi van meg (pókot meglátja, sikít, elfut, eszközt szerez, visszaoson, öl, nagyon retteg, nagytakarít, boldog)

Hogyan tudom távol tartani őket?

Boldog Karit.



2014. dec. 24. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol láttad?
2014. dec. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ágynemű tartó.
2014. dec. 25. 21:34
 3/6 anonim válasza:
Miért félsz tőle, miért ölted meg? Hogy nézett ki mégis, mekkora volt (1 centi, 2 centi, mint egy húszforintos stb., valami leírás)?
2014. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem tudom miért egészen kis korom óta nagyon félek a pókoktól..

2cm körül lehetett fekete volt és nagyon ijesztő.:/

képről megismerném tuti de ötletem sincs..:s

2014. dec. 27. 20:49
 5/6 anonim válasza:

Valamilyen torzpók (szurkos-, kövi-, tölgyestorpók van nálunk): [link] / [link]


Farkaspók, cselőpók akkor valószínűleg nem lehetett, azok barnák, sötétbarnák, és sokszor nagyobbak is mint 2 centi. Vagy lehet valamilyen zugpók, ők szeretik a lakásokat, házakat :) -> [link]


Gondolom azt tudod, hogy ezek az élőlények a légynek se tudnak ártani (na jó, nekik igen, de embereknek nem). Nincs okod félni tőlük, és szerintem nagyon szép állatok, persze ez szubjektív. :)

2014. dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Agyban tudom hogy nem bánthat..és nem veszélyes mégis borzalmasan rettegek tőlük..semmi más állattól de a pókoktól nagyon...:s
2014. dec. 29. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!