Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez lehet valami döglött állat...

Ez lehet valami döglött állat a padláson? (borzalmasan büdös)

Figyelt kérdés
Két napja körülbelül annyira de annyira büdös van a szobámban hogy azt el sem lehet mondani. Nagyjából 2x3 méteres kis hely, és sehol máshol a lakásban nem érezni ezt a szagot, nem is tudom mihez hasonlítani, mert még sosem éreztem ilyet, mondjuk dög sem volt még a közelemben, azért nem is tudok biztosan erre gondolni. És az is alapból fura, hogy csak az én szobámban.. Már mint valami hülye végig szaglásztam az egész bútorzatot, hogy minek van ilyen orrfacsaró bűze, de semminek, a levegőben van. Hiába szellőztetek, ha becsukom az ablakot,1-2 óra múlva ismét büdös van. Szóval szerintetek mi lehet ez?
2015. jan. 19. 22:30
 1/9 anonim válasza:
Hat nem tudom, velem meg nem volt hasonlo nezz korul a padlason.
2015. jan. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Körbe nézhetsz a padláson, de akár kipakolhatod a szobádat.De ha fiú vagy, valószinüleg a fiú szoba szelleme az.:DD

Egyesék(én) megbontanak egy tejterméket táplálkozás céljából, majd mikor valaki megzavarja őket, óvatosságból az a könyves polcra rakják, hogy ki ne boruljon...majd takarásba kerül egy póló által és meg is van a baj!:D legközelebb a hétvégi mosáskor kerülnek elő, de addig is borzalmas előjeleket bocsájt magából a magára hagyott, elfeledett árva tej.

A lényeg, ha ilyet találsz akkor minél jobban csomagold be, mert ha megmozditod akkor elszabadul a pokol! :DD

2015. jan. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném hogy a szobából jön, mert karácsonykor csináltam egy óriási nagytakarítást és lány létemre nem szoktam a szobában enni :D És ez nem is hasonlít a romlott étel szagra. Borzalmas :(
2015. jan. 19. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Na de hogy jöhet le a szag a padlásról?

Nem lehet, hogy mégis a szobádban pusztult el valami? Szekrény mögött, falban?

2015. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Előfordulhat hogy valamikor egy patkány bement és a szekrénybe ,a padlóba , elpusztult! Mert az tud büdös lenni!!!
2015. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet a padláson döglött patkány, egér. De lehet az is, hogy egy kis lyukon befolyik a víz a tetőn, és a plafon hőszigetelése, az az üveggyapot befülled. Na az rohadt büdi. Nálunk is szokott elő-előjönni ilyen elviselhetetlen szag, eleinte dögre gyanakodtunk, de mivel mindig ugyan ott jelentkezik, főleg eső után, ezért gondolunk a beázásra.
2015. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rossz szellem van a házban
2016. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lehet, hogy egy hajléktalan lakik a szobádban, vagy a falban, és figyel. Olvastam már sok ilyen esetet, nem ritka.
2017. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a rossz szellem volt a hibás :D Vagy a háziállat aki sanszos hogy összepisilte a szőnyeget :\ Fene tudja melyik :D
2017. márc. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!