Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Van olyan házban tartható...

Van olyan házban tartható állat, ami nem annyira büdös és emlős?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Macska, nyúl, kutya, hörcsög, tengerimalac...
2012. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Nahát a mi kutyánknak mostanság olyan szélgörcsei vannak, hogy ember nem mondaná rá, hogy nem büdös... :-)
2012. nov. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
6%
Az 1. válaszból a nyúl rettentő büdös ammóniaszagút pisil, a tengerimalac sem kifejezetten illatos, kivéve, ha naponta takarítod.
2012. nov. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Állítólag a hörcsög és a tengerimalac nagyon büdösek meg a táncoló egerek is...amúgy elfelejtettem írni,de kutyát nem fogok házban tartani és macskát meg eleve nem fogok tartani,mert gyerekkorom óta csak az van,szóval nem lesz több macskám.Amúgy olyanok írjanak,akik tapasztalatból tudják,mert én pl. a hörcsögről állandóan csak azt hallom,hogy milyen büdösek,azoktól,akik tartják
2012. nov. 9. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok... Mindegyik állatom volt, mondjuk kutya csak kint, de találkoztam már nem egy bentivel és nem volt büdös.

Macskám most is van, ő sem büdös. Két törpenyulam is van, csak akkor büdik, ha már takarítani kéne, ivartalanítva meg pláne nem büdösek. A hörcsög meg a tengeri sem büdös, ha takarítva van.

2012. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt már:

hörcsög, tengerimalac, törpenyúl, fehéregér, patkány, macska


Ezek közül nálad a macska kizárva ahogy írtad.

A "szagtalansági" sorrendben nálam a patkány volt a nyerő (meg amúgy is imádtam őket!!).

Anya ugyan mindig mondta, hogy érzi a szagukat, ha bejött a szobámba, de nem volt olyan átható illatuk, mint pl. az egérnek, vagy nyúlnak.

Az ő vizeletük olyan szagos, hogy közvetlen takarítás után is lehetett érezni.

Tehát én a patkányra szavazok, ráadásul velük több mindent kezdhetsz, mint egy hörcsöggel.

2012. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Atilasz válasza:
0%

vadászgörényt semmiképp sem válassz !

büdös, mint a görény :)

2012. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A patkánynak is iszonyú szaga van! A törpehörcsög nem büdi sztem. Egyébként rózsaillatú nincsen, és bármilyen állatot is válassz mindegyik után rendszeresen takarítani kell!!!
2012. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
degu, csíkos fűegér
2012. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Húgomnak tengerimalacai vannak, s nem büdösek, csak kicsit mikor már takarítani kell őket (több nap után). Az állatkereskedő mikor vette adott neki egy "szagtalanítót", ami a ketrec tetejéről lóg le. Nekünk afrikai fehérhasú törpesününk van, ő sem büdös, mivel naponta takarítok alatta, (2 perc) nincs semmi szag.
2012. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!