Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne vele kezdeni...

Mit lehetne vele kezdeni eladni nem akarjuk mert szeretjük?

Figyelt kérdés

Van egy lovunk amit egy ideig lehetett lovagolni de miután elpusztult a csikója azóta nem megy háton!

Szak vélemény kéne


2010. febr. 10. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, tényleg el kéne döntenetek, hogy szeretitek-e. Gondolom azért volt a végén a kérdőjel. Ha igen, akkor megtartjátok ás szeretitek+állatorvossal konzultáltok. Ha nem, akkor is inkább eladás helyett jó gazdi kéne neki, mert szerencsétlen egyenlőre haszonállat és mivel nem fog tudni hasznot hajtani, ezért akár bánthatják is. Kérjétek ebben az esetben állatvédők segítségét, vannak lovas menhelyek is!
2010. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Szia

Ez így nagyon kevés infó.

Mióta van csikó nélkül, mi az hogy nem megy "háton"? Nem hagyja magát felszerszámozni?Rúg,harap? Vagy Ráülsz és áll mozdulatlanul, hiába adod a segítséget?

Futószáron se dolgozik?

2010. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát kb vagy 7hónapja pusztult el a csikója de ő taposta össze és hiába infulziósta az orvos akkor is elhunyt:'( Hát háton néha harap de inkább ágaskdoik már hívtunk hozzá igen jó lovast de nem ment vele semmire sem!:S Hát futó száron dolgozik! De viszont fogatba megy hogy ha mellette van a volt csikójának az apja őt szereti csak vele hajlandó menni!De egyedül semmit sem csinál
2010. febr. 10. 15:03
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Hol tartjátok? Egyedül van, vagy lovak között?
2010. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek a környéketeken egy olyan embert, aki parelli módszerrel dolgozik. Én láttam már hozzáértőtől "csodát" szóval a ti lovatok se reménytelen.
2010. febr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A házunknál tartjuk mert az tudni kell hogy verseny szerűen lovazunk és még rajta kivül van 4db lovunk még két lóval van egy karámba:D
2010. febr. 10. 19:54
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Így van, meg kell próbálni a pat parelli-t

[link]

2010. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Parelli módszer csodákra képes. Az én lovamon is segített, pedig rúgott, harapott, ágaskodott, elindult, aztán hirtelen megállt, félt mindentől...

Tudni kell, hogy az én lovam a kisebbségtől származik.:D Vágóra szánták, aztán meg én léptem az ügyben és megvettem. Már 2 éve nálam van. A világ legjobb lova lett belőle :D

2010. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az én lovam is a kisebbségtől számazik ahol bántalmazták:@:(
2010. febr. 12. 09:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg ajánlom a Parelli módszert. Ha az én lovamon segített, biztos a Tieden is fog. Járj utána interneten, vagy vegyél róla egy könyvet. Utána pedig türelem és kitartás, és meglesz a gyümölcse. Lesz egy tökéletes lovad. :D
2010. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!