Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vki segítene, hogy tudnám...

Vki segítene, hogy tudnám én+bnőm rávenni a szülőket, hogy együtt aludhassunk? Még csak 16ok vagyunk, tom, hogy nem kéne elv együtt aludnunk, de azért akarjuk ezt, mert annyira szeretjük egymást, h borzalmas az este úgy, h nem vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Leginkább próbáljátok meg szülők bevonása nélkül. Valószínűleg még jó darabig nem fogják engedni.

(amit egyébként maximálisan helyeslek)

2010. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
borzalmasak az esték? Ki lehet bírni...ne dramatizáld túl. Igaza van a szüleidnek
2010. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de azt hogy tegyük? nem lenne feltűnő ha esetleg nem menne haza a barátnőm, vagy én? esetleg vmeik szülő benyit, és ott vagyok, vagy ő nálunk, abból nagy gáz lenne
2010. máj. 24. 22:58
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Elmesélem neked, hogy a pasimmal 2 és fél éve nap mint nap 300 km-re vagyunk egymástól, és hetente egyszer tudunk találkozni. Látod, lehetne rosszabb is. Ne akarjatok már 16 évesen összeköltözni, ez nem normális.
2010. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
webkamszexet ismered?
2010. máj. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
szerintem, csak együtt akarnak aludni, nem szexelni ;) .... amúgy menjetek sátorozni ;)
2010. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak egyszer-egyszer akarnak együtt aludni, hanem minden este.
2010. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23:04 majd rájönnek, hogy franciaágy hiányában nem olyan kellemes az együtt alvás :D ;)
2010. máj. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
nem feltétlen minden este, és igazad van, nem szexelni akarunk, arra ott lenne a délután, amúgy az van, hpgy mindig amikor elmegyünk, olyan érzés, mintha valami hiányozna, de nagyon, nem tudom, ki élte át, de kb olyan mintha meghal a kutyád, akit nagyon szerettél vagy valami, és eddig nem nagyon volt ilyen érzésem, de mostmár ez az érzésem, és nem tudom semmivel sem pótolni
2010. máj. 24. 23:08
 10/21 Ammarilys ***** válasza:

na akkor.kb 15 évesen annyiszor üvöltöztem anyámmal hogy ott aludhassak a barátomnál,hogy nem igaz :D ajtócsapkodás,sirás,üvöltözés stb :D

aztán lassan lassan megengedte,és már csak az volt h minden hétvégén ott aludtam :D

franciaágy nélkül,tényleg nem jó xD

18/L

2010. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!