Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nem engedi állatorvoshoz...

Nem engedi állatorvoshoz vinni a macskám! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Apámmal élek,agy kertes házban és van egy cicám. A cica nagy, hat éves felnőtt kandúr,jóltáplált. Az utóbbi időben kb 5 napja nem eszik és nem hajlandó inni..rettenetesen lefogyott minden időmben rá gondolok ha nem vagyok otthon vajon meddig tart még ki..ugyanis apám kijelentette hogy ő nem fog állatorvoshoz futkozni macskával-.-. 6 km-re van az állatorvosi rendelő, nem képes bevinni..hozzám vágta hogy majd lesz másik macskám..nembaj ha megdöglik!! szó szerint a fejemhez vágta. Minden percben mellette vagyok és hallgatom ahogy dorombol..kanállal próbáltam itatni de sikertelen..a kolbászhoz se nyúl...már a bordái is ki vannak és egész nap gubbaszt. Nincs jogsim és mindenki apám véleményén van..péntzem lenne az álaltorvosi ellátásra, de hogyan magyarázzam meg neki hogy nem fogom végignézni ahogy elpusztul?? 2 napja nem szól hozzám apám mióta ól beolvastam neki hogy SÜRGŐSEN ÁLLATORVOSRA VAN SZÜKSÉG KÜLÖNBEN ELPUSZTUL..de elengedi a füle mellett. A cica még él..és gubbaszt...mit ehetnék így egyedül?:(
2015. febr. 26. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És busz sincs? Semmi lehetőség? Egy biciklid sincs és nem is tudsz kérni kölcsön valakitől? Amúgy 5 napja fogni kellett volna magad és elsétálni, ha ennyire fontos neked az a macska. Most már nem hinném, hogy sokat tehetnek érte, max elaltatják hogy ne szenvedjen és neked egy idő után tényleg lesz egy másik macskád. Sajnálom szegényt, de ha tényleg annyira vinni akarnád, akkor meg tudtad volna oldani.
2015. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett a cicával??
2015. febr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Meglepődnék, ha még élne...
2015. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem azért irom ki ide a kérdéseket hogy fikázzatok héjj,. de hát már mindenki fikáz mindenkit már megszoktam. egyébként jól van,szereztem kocsit és a doki adott be neki fél liter vitamint és hatféle in jekciót édesem mindent összeszedett virusos fertőzése volt. 2 napig még pihizett de ma már rendesen hamizott csirkemellet meg túrót mivel csak azt ehet.:) a normálisabb válaszolóknak köszönöm az érdeklődést, a meglepődnék ha még élne..meg huzzon a béka segge alá.
2015. márc. 2. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!