Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hallottatok ilyenről? Vagy...

Hallottatok ilyenről? Vagy létezhet? Durva pók sztori!

Figyelt kérdés
Ma, költözés közben az egyik szekrényt kihúztuk és pókhálóztunk! Egy pók pottyant le a szekrény hátuljáról, és mikor épp rá akartunk lépni, szikrázott egyet (nem volt nagyon látványos azért), majd mikor ráléptünk, a cipő orra alól kilógott a két első lába, mely valószínűleg halálakor (FIGYELJETEK), apró izzás futott végig mindkét lábán! Ha ezt nem látom, hanem más meséli, nem hiszem, hogy elhittem volna! Ötlet?

2015. febr. 28. 21:35
 1/6 anonim válasza:
A válasz egyszerű a pókon vannak vékony potrohszálak az feltőltődött elektrosztatikusan miközben az gyorsan mászott és amikor összetapostad összeérve a másik lábával az mások elektromos potenciálon volt és kisűlt.
2015. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én megvártam volna, amíg megcsíp, hátha én leszek a pókember.
2015. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom, nem vagyok biztos már benne, hogy összeért volna az a két lába!

Viszont ha ilyen egyszerű lenne a magyarázat, miért nem dob ki a gugli semmi hasonlót? :D

2015. márc. 1. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
mer a gugli sz.r!
2015. márc. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, mint te: Ha ezt nem látom, hanem más meséli, nem hiszem, hogy elhittem volna!

Mesélj mást.

2015. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, most megölted, pedig tutira pókember lettél volna ha megcsíp... :D Amúgy az elsőnek lehet igaza, vagy lehet hogy a te cipőd volt feltöltődve, és megráztad a pókot.
2015. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!