Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Kutya vagy a macska áll a...

Meggybefőtt kérdése:

Kutya vagy a macska áll a szívetekhez közelebb? Férfi vagy nő vagy?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 17:16
1 2
 1/19 piriiiii ***** válasza:
62%

Ez változó... van, amikor ugyanúgy szeretem mindkettőt, van, amikor egyiket jobban, mint a másikat.

De igazán dönteni képtelen lennék.

Van két cicám, és imádom őket, a személyiségüket, és az összes eddig cicámra, akik elpusztultak, óriási szeretettel gondolok, és szomorú vagyok, hogy nincsenek velem, és tisztelem a macskákat, komolyan, gyönyörűnek gondolom őket, egy kiscicától el tudok olvadni.

De ugyanez a helyzet a kutyákkal, ők a hűségükkel és a feltétlen szeretetükkel vesznek le a lábamról, van három ebem, és nem tudok betelni velük. Ráadásul az utóbbi időben oda lettem a mudikért, most lett is egy, szóval... Nem tudom, melyik állat áll közelebb hozzám...

Nő vagyok.

2015. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Te biztos nagyon jó ember vagy!
2015. márc. 8. 17:29
 3/19 anonim ***** válasza:

Kutya, és nő vagyok.

Sajnos az eddigi macskáim mind önző dögök voltak, és rendesen kiábrándultam a fajtájukból, nem is fogok többet tartani.

2015. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
52%
Csak macska! 18F
2015. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Macska.

28F

2015. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Egyértelműen kutya! F


(De a macskákat is szeretem, és tiszteletben tartom az igényeiket, természetüket.

Van az a mondás, hogy ahhoz, hogy az ember tudja a helyét, szüksége van egy kutyára, aki felnéz rá, és egy macskára, aki lenézni. :D)

2015. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
53%
Mindegyiket imádom. 13/L
2015. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mindkettő, nem tudnék választani. (Nő)
2015. márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Kutya. :) Volt cicám, de egyszer féltékenységböl rám támadt, amit addig nem csinált. Rossz élmény volt. Amiútán kimúlt lett egy kutyám, imádom. 17/L
2015. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Malaika23 ***** válasza:
Nálam a cica...meg a kutya.Mindkettőt szeretem,de jobban a cicát és lány vagyok
2015. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!