Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha a rokonságban tudomásom...

Ha a rokonságban tudomásom van arról, hogy egy kutya nincsen megfelelően tartva ( valami betegsége lehet) folyamatosan vakarózik, sebes a feje, a lábát rágja stb. Akkor kinek vagy milyen szervezetnek tudok szólni, hogy nézzenek utána?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 1. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha mondjuk az allat gazdajaval probalkoznal elsore beszelni???
2015. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az nem használ.

Állításuk szerint nincs a kutyának baja. De még a vak is látja, hogy ez nem így van.

2015. ápr. 1. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha valoban igy van a helyzet, akkor ertesits valamilyen allatvedo szervezetet, de valoszinuleg tudni fogjak, hogy te kuldted ki oket. ( mmint a rokon fogja tudni)
2015. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Értesítsed az állatvédő szervezeteket, majd visszaírnak, hogy tegyél feljelentést. Én is így jártam, használhatatlan mind.

Lehet brutális megoldás, de ha más nincs, én éjszaka "ellopnám" a kutyát és normális emberekre bíznám. A tünetek alapján ételallergiája lehet, a cicámnak is ez a baja. Kétlem, hogy az ilyen gondos rokon figyelne rá, mit ad neki enni.

Másik megoldás a feljelentés, de arra megint nem fog történni semmi, élő példa a szomszédom, akinél a csontsovány, remegő kutya belsőtenyészetre azt mondták ellenőrzés során, hogy rendben van. Pénz beszél.

2015. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!