Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meik érdemesebb, az akvárium...

Meik érdemesebb, az akvárium (halakkal) vagy a hörcsög ketreccel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 13:41
 1/6 anonim válasza:

Hörcsög!:D

Bár az este lehet, hogy zavarni fog, és lehet, hogy egy kicsit büdösebb...:)

2015. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akvárium. A halak keveset esznek és ha kipusztulnak, akkor is ott maradnak a szép zöld növények. Szaga nincs, takarítani is ritkán kell, nem zajos.
2015. ápr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hörcsög. Nekem volt egy törpehörcsögöm, meghalt már pár éve Aranyos volt, lehetett simizni. A kérdésed első szavából kifelejtetted a "ly"-t...
2015. ápr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 carol66 válasza:
Nekem egyik sem volt,kutya barát vagyok. Biztos oka van, hogy miért e kettő közül kéne választanod.Ezt csak te magad döntheted el. Gondold át szép nyugtató látványra van szükséged vagy egy szórakoztató- betyárkodó kis állatkára. Sok szerencsét hozzá, bárhogy is döntesz.
2015. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát :-) aszthiszem hogy a hörcsögnél döntöttem mert őket simizni, és játszani is lehet velük.
2015. ápr. 7. 11:42
 6/6 Meridián1 válasza:

Tudni kell a hörcsögökről, hogy takaríthatod naphosszat az almot alattuk, ha telepisálják, iszonyat büdösek. A rágcsálók elpárolgott vizeletének a belélegzése nem túl egészséges. Éjszaka elég elevenek, akkor elég idegesítő is hogy állandóan motoszkálnak. Az hogy mennyire engedik magukat simizni, majd kiderül, de ha nem túl barátságosak, még jól meg is harapnak...


Ellenben egy akváriumot igen szépen be lehet rendezni, azt mindenki megcsodálja. Csendes állatok, nem igényelnek túl sok gondoskodást, ergo ha pár napig vagy egy hétig nem kapnak kaját, igazán nem probléma.

2015. ápr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!