Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A vadászok mit élveznek...

A vadászok mit élveznek vadállatok lelövésén?

Figyelt kérdés

A kérdéssel senkit sem akarok megsérteni, nem provokálás a cél, csupán kíváncsiság!

Sok vadász, ahogy észrevettem, örömmel figyeli, sőt örömét leli az állatok szépségében, viselkedésében, de akkor miért lövi le azokat? Mire jó az, ha díszként kirakhat egy gyönyörű állatot a szobájában? Vagy sokan a férfiasságukat így próbálják megmutatni? Komolyan nem értem.


Mi a jó abban, hogy védtelen állatok lövünk le, ölünk meg? Jó hobbi az, hogy nem fair módszerekkel, védtelen vaddisznókat, szárnyasokat, szarvasokat, esetleg a gazdagabbak oroszlánokat, elefántokat, bármit legyilkolunk?



2015. ápr. 8. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
26%

Valószínű a fegyverük imádata, ami szerepet játszik ebben, illetve az állatok utálata?

Rengetegszer feltettem már én is azt a kérdést, miért van az, hogy valaki nagyon szereti az állatokat, és miért, hogy valaki képes megölni őket?

Továbbmegyek, örömét is leli ebben, és élvezettel teszi.

Egy olyan embert ismerek, aki képes ilyesmire.

Az illető komplett szociopata, már kiköltözött a falu szélére, 50 éves létére lassan rájött, gyűlöli őt mindenki. Élete végére csak kap annyi visszajelzést már, hogy rájön, de az se biztos, valami nincs rendben vele...

2015. nov. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%

Az attól függ. VEtítsük ki Magyarországra:

Egy normális vadász télen eteti az állatokat, figyeli őket, vigyáz rájuk. Csak abban az esetben kerül elő a puska, ha egy szemmel láthatóan beteg (fejlődési rendellenesen, vagy valamilyen fertőzést elkapott) állatot kell kilőnie, illetve a túlszaporodott állomány megritkítása lehet még ok. Minden más esetben a puska, a szekrényben marad. JElzem, ez a normális vadászokra jellemző, mert van olyan is.


Akik csak sportból lövöldöznek, azokkal megtenném ugyanazt, mint amit ők az adott vaddal.

2015. nov. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A hivatásos vadászok azért vadásznak, mert sajnos az emberiség olyan durva mértékben szétbarmolta a környezetét, hogy a foltokban megmaradt élővilág nem képes az emberek zavarása nélkül fennmaradni, ezért az emberek kénytelenek szabályozni azt.


A többi megy egyszerűen túl primitív agyú ahhoz, hogy felfogja mit tesz, kb a társadalmi hovatartozásért gyilkoló csimpánzokkal van egy szinten az intelligenciája.

2016. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!