Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy állatokkal...

Szeretnék egy állatokkal kapcsolatos oldalt létrehozni Facebookon. Egy frappáns oldalnév sem jut az eszembe. Tudnátok segíteni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát még mielőtt bárki kiírná, hogy aki oldalt akar csinálni az pontosdan tud minden adatot (nevet, profil, borítót stb.) Én is tudom csak a nevet nem.. A mai világban igazán nehéz olyan nevet adni egy oldalnak ami könnyen, gyorsan megmarad az emberek fejében. Én nem tucat oldaalt szeretnék csinálni, hanem egy kiemelkedőt. Tudom egy idő után, mikor ,,sikereket'' érsz el az emberek megjegyzik az egyszerű nevet is. De könyörgöm most őszintén melyik oldalra mész rá:

(PÉLDA)

Equestrian world

Lovak

Szerintem inkább az első :)

Segítséget szeretnék kérni.. Ha lehet rövid időn belül. Köszönöm előre is az értelmes, elfogadható válaszokat :)



2015. ápr. 10. 20:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérlek válaszoljatok!! :/
2015. ápr. 11. 17:13
 2/6 anonim ***** válasza:
zoo...akármi
2015. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Adjatok jó ötleteket:)
2015. máj. 3. 11:33
 4/6 anonim válasza:
Állat barát,I love animals stb.Én sem tudok jó ötleteket mondani de meg próbálok segíteni bocsi.Szerintem nem kel annyira különleges név aki szereti az állatokat az be fog lépni.És még egyszer bocs ha ezzel nem segítettem!
2015. dec. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a Lovak-ra lépnék rá ;)
2016. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az állatpéniszek különleges világa
2016. dec. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!