Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha elütök egy "szabálytalanul...

Ha elütök egy "szabálytalanul közlekedő", kóbor állatot az úttesten, engem terhel az állat orvosi kezelése vagy erre van valamilyen méltányossági alap?

Figyelt kérdés

A minap láttam egy ilyen szörnyű esetet!

A semmiből bukkant fel a kutyus,feljajdultam,hogy vigyázz,de addigra már el is gázolta az autós!

Félreállt,kiszállt,eltette az útból és azt mondta,hogy "Szerencse,hogy egyből elpusztúlt,nem szenvedett,Nekem meg szerencse,hogy nem kell az állatdokit fizetnem"!

Szóval ilyenkor az autóst terheli a kezelés összege?


2010. febr. 20. 15:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
igaza van annak aki mérges rád vagyis az előzőnek
2010. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy egyetértessz saját magaddal,annak meg pláne,hogy a hülye kis kötöszködők mindig megtalálják az én kérdéseimet!

Még sose ütöttem el egy állatot sem,és tűnjek szívtelennek,de nem is fizetnék ki több 10.000reket mellékzsebből boldogan!

2010. márc. 13. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!