Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Állatkórházban lehet diákmunká...

Állatkórházban lehet diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés
Na persze nem kell nagy dolgokra gondolni, de ha jól tudom, az asszisztenseknek sem kell egyetemi végzettség, csak érettségi, és rájuk is csak kisebb feladatokat bíznak... lehet valamelyik állatkórházban ilyen jellegű munkát vállalni?
2010. febr. 21. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném,de szerintem nem is lenne szerencsés.
2010. febr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy érted?
2010. febr. 21. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki a sok szenvedő, szerencsétlen állat között:S
2010. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában csak örülnek a segítégnek a lányom rendszeresen jár be mivel állatorvos akar lenni és tisztítja a ketreceket, mosdatja az állatokat szeretgeti őket illetve kisebb komolyabb feladatokat is már rá bíznak kötéscsere, gyógyszer be adás és már aszisztált mütétnél is és szülésnél is.Ha pénzért akarsz ott dolgozni már most jelentkez de csak ilyen munkákra leszel alkalmas ő már 2éve bejár.
2010. febr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsónak köszönöm a választ :)
2010. febr. 21. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!