Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szeretnek egy majmot! Otlet?

Szeretnek egy majmot! Otlet?

Figyelt kérdés
Mar egy ideje szeretnek egy kis majmot haziallatnak de foggalmam sincs hogy hol lehet beszerezni, milyen fajta majmok vannak ami kis termetuek es mi kell az eltartasahoz (milyen etel, alvohely..stb) ???

2015. ápr. 27. 19:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Ez engem is érdekelne :D
2015. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az osszes majomfaj veszelyeztetett. Ez offos oreg, sajnos. Regebben lattam torpe lajharmakirol videot, amit otthon tartottak, de azon kivul, hogy elkepesztoen cuki, legalabb annyira veszelyes is.. ezt a fajt sem lehet mar tartani. De barhogy nezzuk, ha lehetne is, csak egy kinszenvedes lenne neki, es nem is ertenel hozza. A legtobb, amit tehetsz, hogy orokbe fogadsz egyet vmelyik allatkertbol.
2015. ápr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
72%
En meg egy sorenyes hangyaszt akarok
2015. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A majom vadállat. Nem házba való, és főleg nem egy panellakásba mondjuk. Emellett a legtöbb faj veszélyeztetett. Meg veszélyes is lenne emberek között tartani, ahogy az egyik előző hozzászóló mondja. Éppen elég gondot jelentenek Ázsiában az illegálisan, háziállatként tartott majmok. Szerencsére itt, Európában nem tudsz befogni csak úgy egyet a sarkon, úgyhogy esélytelen, hogy szerezzél, bármennyire is akarsz.
2015. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

"A selyemmajmok tartása nincs engedélyhez kötve, de a származásukat minden esetben hivatalos papírokkal igazolni kell"


Ezek szerint tarthato, en mar regebben is probaltam utananezni, de tobb problemaval talalkoztam:

Gyarkorlatilag tanithatatlan, illetve szobatiszta sem lesz soha.

Szinte beszerezhetetlen, ha megis, baromi draga (tobb szaz ezer forint).

Nagyon nehez olyan allatorvost talalni, aki ert az exotikus allatokhoz.

Szoval en letettem rola, de sok sikert.

2015. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy ismerősömnek van otthon egy. Marha jó, mert nem lehet bemenni a lakásba, mert természeténél fogva borzasztó féltékeny, és neki megy a látogatóknak. Úgyhogy én lebeszélnélek róla. Nem lehet ketrecben tartani, nem lehet hosszú távon egyedül hagyni, és csak egy embert fogad el maga körül. Szerintem hagyd inkább az állatkertben őket, vagy a dzsungelbe. Amúgy megértelek, mert engem is érdekelnek a majom által elkövetett sztorik. Marha jók szoktak lenni.
2015. ápr. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak ilyet lehet: [link]
2015. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!