Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki az aki még ezek után is...

Ki az aki még ezek után is ilyen tápot vásárol? -. -"

Figyelt kérdés

Szerintem undorrító.

[link]

Videó: [link]



2015. máj. 3. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szép, mit ne mondjak. Pedig elég sokan dicsérték az eukanuba tápokat. Igen, itt tart az emberiség. Gratulálok az ott dolgozóknak. Hidd el, ezután is lesznek olyanok akik megveszik, mert a mai világba kit érdekel az, hogy milyen áron készítenek bármit.
2015. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Amúgy köszi, hogy kiraktad.
2015. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerencsére eddig se vettem ilyet,katasztrófa mit csinálnak szerencsétlen állatokkal.
2015. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2003-as cikk, azota boven valtozott a dolog. (Utolso emlekeim szerint, akkoriban ez volt az eloiras, hogy a kiserleti allatokat "meg kell semmisiteni". Igen, xar torveny...

De, nekem az a peta, aki lenyegesen tobb allatot ol meg

[link]

[link]

az ne jatsza itt a allatvedoseget. Ugyanugy kegyetlen gyilkosok vannak kozottuk, akik mindenfele mentsegeket sorolnak fel, pedig valojaban az allatokon eloskodok.

Ezt csak megjegyzem. A iams-nak "legalabb van mentsege", azt, hogy azert kiserletezik, hogy jobbat csinaljon.

2015. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szívesen:)

Állítólag még ezek is tesztelnek: [link]

Amúgy ezt nem is tudtam:( De ha mondjuk elaltatják az állatot,az jobb mintha élve vágnák ki az izmait.Azért ez nem mentség.Borzasztó hogy ezek közül mennyi mindent vettem a macskámnak.Lehet egy másik macskát eszik éppen..


Írjátok alá!: [link]

2015. máj. 3. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A peta agyatlan idióták gyülekezete. Kezdjük- hogy bár máshol nem tudom hoyg van- de európában igen szigorú szabályok vonatkoznak a kísérleti állatokra, és gyakran jobban élnek amint az emberek (állandó szabályzott pára, légkondi, fűtés stb).

Másrészt, nem kéne álszenteskedni. Ha zabáltatsz valamit a kutyáddal, elvárod, hogy ne dögöljön bele, nem igaz? Azt, hogy nem döglik bele ki kell próbálni. Inentől fogva mire fel fikázod őket, mikor pont te támasztod az elvárást a kísérletre? Óh és nem, rohadtul ne képzeld azt, hogy egyes tápok nincsenek letesztelve. Ez úgy szokás, hogy ami "nincs tesztelve" az is ki van adva névtelen alvállalkozóknak és leányvállaltoknak. Megnyugodhatsz, hogy minden ki van próbálva, max hivatalosan nincs. Szóval ennyit erről.

2015. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!