Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik ez a kisállat?

Melyik ez a kisállat?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk, van egy kutyám, két papagájom, de szeretnék még egy állatot. Eleget van velük foglalkozva, a kutyusom okos, sokat tanítjuk, papagájok napi szinten repdesnek a szobába, tehát mindenük megvan.

Gondolkodtam, és szeretnék olyan állatot tartani, aminek nem kerül sokba a tartása, nem kell velük annyit foglalkozni, és nem kell osztoznom rajta a tesómmal.

Olyan állatkára gondoltam, amelyik megvétele nem kerül sokba, pár száz forint, és maximum egy ezres az eltartása havonta.(Azért kell hogy olcsó legyen a tartása mert anyáék csak a saját zsebpénzemből engedik, és mondták hogy úgy fontoljam meg, hogy maradjon elég időm tanulnom, edzeni stb, meghogy persze ne legyen büdös,hangos)

A fehéregér azb jó választás lenne? Mindent megeszik? Persze párba gondoltam.

Milyen állatok felelnek meg?



2015. máj. 17. 12:05
 1/10 piriiiii ***** válasza:

Halak. :D

Kis rágcsálók, rovarok.

2015. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Halaim voltak, azokat meguntam, a rovaroktól írtózóm.

Melyik rágcsáló?

2015. máj. 17. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Az egér szerintem megfelel.

[link]

2015. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Törpehörcsög. De azt nem kell párban.
2015. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Trachemys scripta elegans és scripta .


Igaz 2-3 ezer egy kb..

2015. máj. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Örökbe adással is foglalkoznak .

2015. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Aranyhörcsög. Nagyon kedvesek tudnak lenni, nem hangosak, nem büdösek ha rendszeresen tisztán vannak tartva, és nem kerül sokba a havi eltartásuk.

Mondanám még az egeret is, de abból minimum kettőt kell tartani mert társas állatok, ezen kívül nekik erősebb a szaguk mint a hörcsögnek. Éjszaka meg igazi parti állatok, rágcsálnak, futkároznak, ha van betéve nekik faház akkor azon koptatják a fogukat és az elég hangos.

2015. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az aranyhörcsög büdös,ráadásul ha ketrecben tartod,akkor éjjel rágja a rácsot és nagyon hangos.Legalábbis az én hörimnek mindegy volt,hogy milyen játékot rakok be neki,akkor is a rácsot rágta.
2015. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor nekem nagyon jófej hörcsögöm van, mert egyáltalán nem rágja a rácsot. Van egy nagy tekerője, elvan vele egész éjjel, meg mászkál az emeletein, este meg ki szoktam engedni egy kicsit a szobában. Szaga is csak akkor van nem takarítom ki 3 naponta a sarokwc-jét. Az egereim sokkal büdösebbek és hangosabbak.
2015. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát akkor neked tényleg nagyon jófej hörid van,az enyém 2 kerékkel se nyugizott le :D
2015. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!