Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatokat ajánlotok...

Milyen állatokat ajánlotok egy 2. emeleti lakásba? Tudnátok róla egy-két mondatot írni?

Figyelt kérdés
Mindennél jobban szeretem a az állatokat,de egy társasház 2. emeletén lakunk. Volt törpehörcsögöm, de sajnos meghalt.Nagyon szeretnék egy másik kisállatot, lehetőleg olyat, amit nem a lehető legnehezebb tartani.Van ötletetek?Előre is nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat!<3

2015. márc. 26. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

- Hullámos papagáj?

- Akvárium? A guppik nagyon olcsók, és elég szívósak.

- Macska? Képes 20 órát aludni egy nap. Viszont simán kiugrik az erkélyről. Nekem a 3. ról ugrott ki...

2015. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a szobámba van 2 törpenyúl :)

Imádom őket,már 2,5 évesek,hetente 1*ketrec takarítás és annyi,hogy pár naponta(legjobb minden nap 1,5 órára) ki kell engedni őket :)

2015. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Díszhalaim vannak, ezt elfelejtettem említeni...Csak hát, szeretnék egy bújósabb, simogatható állatkát.
2015. márc. 26. 21:28
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a tengerimalacot vagy vlmilyen madarat esetleg teknőst vagy degut ,csincsillát.
2015. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
68%
5 emelettol felfele mar csk madarat :D
2015. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kutya, macska? Mindkettő lehetne. A kutyát naponta többször le kell vinni sétálni. Macskát nem szokták, bár van olyan ismerősöm, aki a macsekot is leviszi esténként.
2015. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Esetleg patkány? Halálcukik és nagyon okosak.
2015. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Csincsilla?Arik és nagyon bújósak csak szoktatás kérdése!Nem hangos nem zavarja a lakókat!Szerintem jó választás!
2015. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Senki nem ajánlotta, de sztem a teknős tök ideális lenne neked. Egy sárgafülű leginkább. Ugyan kell akkor is takarítani az akváriumát néha, ha profi szűrőd van, de elég igénytelen. Elég, ha az idősebbek olyan hetente kapnak enni, viszont akkor halat, zöldséget, gyümölcsöt és mindenfélét kell neki adni. Nem árt neki, ha pár órára kirakod sétálgatni a lakásban, mindig megtalálja a napot, imád sütkérezni.:) ezenfelül nem egy zajos jószág, és kárt sem igazán tud okozni. Elvan egyedül is, és társsal is, de egy idő után gyakran bunyózni fognak.
2015. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tengerimalac, hörcsög, hasonló rágcsálók, halak, gyík, kígyó, teknősbéka, nyuszi. Pók..
2015. márc. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!