Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez mi lehetett? 6-8cm, hosszú...

Ez mi lehetett? 6-8cm, hosszú farka van, barna rövid szőrű.

Figyelt kérdés
Egér, kölyökpatkány, hörcsög?Van egyáltalán hosszúfarkú höri?A kedvencként tartott egér meg szokott barna lenni? Egyébként egy tíz emeletes ház majdnem felső szintjén levő lakás kádjában találtuk reggel.Mi lehetett ez? Lehetr á számítani,hogy jön utána a társa ha van?
2010. febr. 24. 20:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez patkány. Ilyen volt?:

[link]

2010. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Továbbra is azt mondja a férjem,hogy hosszúkásabb volt.De ez sztem csak azért lehet mert épp ment.Egyébként sajna soha nem fogom megtudni tutira hogy ki járt nálunk, mert úgy veszem észre túl ideges lett hirtelen ahhoz hogy megnézze rendesen. Meglátta és azonnal nekiesett a hatástalanításának.:)Remélem vérbeli állatvédők nem olvassák:) Azért ha valakinek van még valami tippje,akkor légyszi írja ki.Köszi az eddigieket.
2010. febr. 24. 21:51
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Degu
2010. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megint meglátogatott egy állatka.A degura hasonlít,csak nem stimmel a színe.Ez szürkésbarna volt és nem volt bolyt a farkán.Egérre tippelek,csak az a fura,hogy úgy vettük észre hogy ott van,hogy bejött a szobába ahol néztük a tv-t.Az egér a konyhát célozná meg sztem,és ott találnánk rá.Úgy gondolom.A patkányt se gondolnám ilyen emberbarát állatnak.Vagy tévedek ?
2010. márc. 7. 20:31
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet egér is, meg patkány is, esetleg valakinek a házban szöknek a rágcsálói. Nekem volt csuklyás patkányom, az pl fekete-fehér mintás volt, és nagyon emberbarát:)
2010. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Patkány!
2010. márc. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az nagyon jó lesz ha átjáróháznak fogják használni a patkányok a lakásunkat!Lehet valamit tenni ellene?(én azt olvastam a neten a patkányról hogy 15-20cm.van több méretben is?)(régóta itt lakunk,és idáig nem volt még hasonló probléma sem .még bogaruhnk sem szokott lenni!mitől kezdtek el most idejárni!?)
2010. márc. 8. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!