Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni szomszéd...

Mit lehetne tenni szomszéd macska ellen?

Figyelt kérdés
Az a probléma, hogy mindkét szomszéd macskája a mi udvarunkra jár a dolgát végezni. Ma pl 3 kupaccal lapátoltam össze. 2 méteres betonkerítés van körbe az udvaron, a kaput meg már be drótszitkáztam, mert errefelé a kutyákat is szeretik az utcán tartani. Macska ellen sajna nem véd, simán felugrik. Legutóbb a teraszon hagytam este a sportcipőmet, reggelre dobhattam ki. Idegesítő dolog, mert egyrészt nem azért lett parkosítva az udvar, hogy macskaalom legyen, másrészt a gyerekek játszanak az udvaron, és ez nagyon nem higiénikus.
2015. máj. 28. 17:09
 1/3 vfrtom ***** válasza:
0%
Van valamiféle növény amit nem bír a macska, azt kellene ültetni.Sokat. Vagy légpuska.
2015. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt a kérdésedre a válasz :)

[link]

2015. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ha már nem lesz ilyen esős idő meg is csinálom ezeket a természetes trükköket. Mondjuk jó nagy az udvar úgy hogy még nem is lesz olcsó, de még mindig olcsóbb mint egy pár sportcipő.

Légpuskám van (sport célra), csak állatbarátként nem nagyon tudná lelőni. Mondjuk esetleg amikor meglátok pár kupaccal, abban a pillanatban idegembe lehet :D Egyenlőre inkább maradok a 2. hsz-ben felsorolt módszereknél.

2015. máj. 28. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!