Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan védjük meg a medencét...

Hogyan védjük meg a medencét a macskáktól?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egy szomorú hírem: nagy valószínűséggel sehogy. Ismerőseim 1000 trükköt, riasztót próbáltak, mégis kilyukasztották.
2015. jún. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A macskák nem szeretnek úszni. 12 éve van medencénk, mindig több macskánk is volt, és eddig egyszer volt benne macska, az is véletlenül esett bele, és fél percen belül kiúszott. Szóval a macskák miatt ne aggódj!
2015. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Légpuska?
2015. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, talán valami nagy ponyvával letakarni esetleg. A miénket is kilyukasztották. :(
2015. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a vizet félti a kérdezö,hanem a medence peremét.A macskák alacsonyabbak,mint egy medence,így nem látják mi van benne,kíváncsiságból pedig felugrálnak,meg kipróbálják milyen ott a körömélezés.Szerintem emiatt aggódik.Nem tudom,nekünk mindig van 2-3 macskánk,akik nonstop kint vannak a kertben,de sosem lyukasztották ki reggelre.Bár mi biztonságbòl,mikor felállítottuk,és ott voltak körülötte,rájuk csapkodtuk a vizet a medencéből,hogy össze tudják kötni,hogy innen jön a víz,amit nem szeretnek.Így megértették.
2015. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A saját macskáidnak meg kell tanítani, hogy nem mehet oda. Hidd el, hogy működik. Nekünk tavaly nyáron lett egy kerti tavunk tele hallal. Amikor meg akarta nézni a halakat, mindig lefröcsköltük. Azóta is békén hagyja őket. A szomszéd macskákkal nem tudom mit tehetnél. Engem speciel nagyon idegesít, ha nálunk mászkál egy idegen állat. Kérd meg a macskák tulajdonosát, hogy tartsák házon vagy kerten belül az állataikat. Nálunk tavaly a szomszéd macskája minden éjjel a lábtörlőnkre pisilt. Rettenetesen büdös volt. Végül kidobtuk a lábtörlőt, vettünk egy másikat és befújtuk macskariasztó spray-vel és megkértem a szomszédot, hogy az én telkemen ne mászkáljanak a gondozatlan, beteg macskái.
2015. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. jún. 5. 07:04
 8/9 anonim ***** válasza:
IGazán nincs mit!!
2015. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Süllyesztett medencénk van, nem felfújhatós. Macskák mellett szerintem bátorság az utóbbit venni. :)
2015. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!