Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy fura a kerdes de...

Lehet hogy fura a kerdes de nekem szamit. Melyik a vadabb veszelyesebb mint haziallat? Melyiknel fordul elo tobb baleset? A kutyanal vagy a macskanal?

Figyelt kérdés
Persze nem a rossz banasmoddal egyutt ertem. A valaszokat nagyon megkoszonom

2015. jún. 5. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2 kutya 2 macska lakik velünk. Eddig csak macska okozott sebet
2015. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A macskák karmolnak, játékból is, a kutya nem .
2015. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem macskánál, amennyiben a pici, nem szándékos karmolásokat is ideértjük.

Támadó jelleggel meg inkább kutyánál, de ha a kutya a gazdára/családtagra támad, ott nagyon komoly gondok vannak a gazdájánál.

Normális esetben egyikre sem jellemző, hogy veszélyes lenne.

2015. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ertem a macska nem szokott az archoz kapni a mancsaval??
2015. jún. 5. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, archoz nem, mármint a mancsával csak megsimogat , de nem karmol arcon.Mindig csak a kezen.Tudja ő, hogy mit szabad
2015. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor jo :):)
2015. jún. 5. 17:26
 7/7 Fingkirály ***** válasza:
Apróbb sérülések, karcolások tekintetében a macskák a "veszélyesebbek", de amúgy már a méretüknél fogva igazából a kutyák a komolyabb dolgok, pl idősebb embernek nem is szokták ajánlani nagyobb testű kutya tartását, mert egy jó 45-50 kilós vagy nagyobb kutya puszta véletlenségből (tehát egyáltalán nem rossz szándékból) is már simán fel tud borítani egy embert, és mondjuk 70 év fölött már nem olyan kellemes dolog elesni...
2016. júl. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!