Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a husegeseb...

Szerintetek melyik a husegesebb a kutya vagy a macska? Indokoljatok lecci. Szerintem a cica en is indoklom

Figyelt kérdés
Ha levennetek a keritest a kutyaitok kiszöknenek es sose latnatok többe keresztanyam kutyai is ilyenek mindig megszöktek es vissza se jöttek. viszont a macska bar elkorol de legalabb visszajön annyi hogy a kutya nem fer at a keritesen.Es a macska akkoris odajön hozzam hanincs nalam kaja a kutya meg ha latja nincs a kezembesemmi elmegy. A kutyat en inkabb csak engedelmesnek tartom
2015. jún. 26. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, az "is"-ből arra következtettem, hogy neked is voltak, ezért bocsi
2015. jún. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"keresztanyam kutyai is ilyenek mindig megszöktek es vissza se jöttek"

Szóval néhány egyed alapján vonsz le következtetést egy egész fajról.


"nagy kutya barat keresztanyam :):)"

Sajnos az, hogy szereti a kutyákat, nem feltétlenül jelenti azt, hogy tudja is, hogy kell nevelni őket. Pl. rengeteg kutyát szoktak póráz nélkül sétáltatni. Velük akkor mi van? Ők hogyhogy nem szöknek el?


Mindkettő nagyon hűséges tud lenni, csak tudni kell fajuknak megfelelően foglalkozni velük.

2015. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!