Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol van magyarországhoz...

Hol van magyarországhoz legközelebb Safaripark? Tudtok ajánlani egyet? Vagy valami különleges helyet ami nem egy átlagos állatkert, hanem valamiben eltér azért attól

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 23:13
 1/8 Fecc ***** válasza:
74%
Bp VIII.ker
2010. márc. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezenkívül?:)
2010. márc. 3. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyíregyházi vadaspark
2010. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én itt voltam még gimis koromban, itt azt írják hogy csődbe ment, de ha a web oldalukra kattintasz, akkor működik. Szóval 1 kis utánajárást igényel a dolog. Nagyon jó volt, az állatok szabadon mászkálnak, a kocsiból nem szabad kiszállni, jaa és delfináriumra is emlékszem. És Bécstől csak kb 30 km. Itt a link:

[link]

Üdv.

2010. márc. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ok kösz
2010. márc. 4. 09:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Bécs környékén, épp a határon túl van egy, nem jártam még ott, de sokan dícsérik. Az rendes safari, nem állatkert.
2010. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ok köszi
2010. márc. 4. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a bécsi szafari park bezárt anyagi gondok miatt, pedig mi is terveztünk oda ellátogatni és a honlapján olvastuk a szomorú hírt. Már sok állatkertben van olyan rész ahol szabadon vannak az állatok és sétálhatsz közöttük. Pl: Nyíregyházán, Pesten, Debrecenben sétálhatsz a makik között, vagy a Madárházban, nézz utána hol vannak ezek pontosan.
2010. márc. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!