Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átlagos/gyakori, vagy inkább...

Átlagos/gyakori, vagy inkább ritka és különleges nevet adnál a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Írj példát is, fiúra és lányra is. Kösz!
2010. aug. 9. 11:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Átlagost!

Fiun még nem gondolkodtam, m inkább lányt szeretnék majd: Zsófi, Lilla. De ha kell fiu is talán Dávid v Laci...

19/F

2010. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem adnék neki semmi extrát , se különlegeset,mert úgy is csak b*sztatnák vele akár egész életében. nem akarnék kicseszni vele.
2010. aug. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Különlegeset mindenképpen. Nem tudom miért valahogy belém nevelődött, mivel nekem is elég szokatlan név jutott. Fiút még nem tudok, lányból sok van.
2010. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Lány:Linda,Regina,Hédi,Ashley,Lola,Barbara,Odett


Fiúba:Dávid,Kevin,Krisztián

2010. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Átlagos magyar nevet. A különlegesek miatt sokszor csúfolják a gyereket. A szülők sznobságát bizonyítják az ilyen nevek.
2010. aug. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A különleges név alatt nem feltétlenül az Eszmeraldára meg a Ronaldóra (:D) gondoltam, csak ami nem olyan gyakori mint a József pl.

Ilyen nevetséges nevet én sem adnék a gyerekemnek, példa amiket az előbb írtam, de olyan nevet ami ritkább olyat igen ;)

2010. aug. 9. 11:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Különleges is lehet szép, persze itt nem az Oráliára vagy Gajánára gondolok.

Átlagost is adnék neki, vagy gyakorit, ha éppen az tetszik.

Na de, hogy egy idegen név magyarosított változatát adjam neki, azt már nem !

pl.: Zsüliett, Dzsesszika, Dzsenifet, Amanda és társai

2010. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagyon tetszik pl. az Afrodité, a Pandora, a Bellatrix (bár az harciast jelent az inkább rám illik), de szerintem egyiket sem fogom a lányomnak adni, az ilyen nevekért csak mindig szívatják az ember lányát, nem akarok vele kicseszni. :D
2010. aug. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igen a külföldi neveket ahogy magyarosítva vannak...na hát azt én sem, elég gázak

lehet normális név is ami nem olyan gyakori

szerintem: Kiara, Dalma, Hella, vagy nem tudom ezek mennyire számítanak ritkának:D

2010. aug. 11. 11:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Átlagos, rendes magyar nevet, pl.: Bence, Nikolett.
2010. okt. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!