Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ugye nem halt meg!?

Ugye nem halt meg!?

Figyelt kérdés
Haza hoztam egy csigát és tök jól nevelgettem, etettem, meg minden, van egy növènyünk, amire rátettem tegnap előtt és jól érezte ott magát, le sem jött egész nap, este rajta hagytam véletlen és tegnap reggel már nem volt rajta, mindenhol kerestem a szobában, de még ma sincs meg, ugye nem halt meg valahol a szobában :(((( hogyan csalogathatnám ide, bárhol van?! Van valami tuti módszer erre? Nem szeretném, hogy meghaljon.
2015. júl. 10. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát elôcsalogatni ugy lehet lelocsolsz mindent a szobába xd de csak keresni lehet...elôször jól nézz körül a növényeitek közelében... Ha nem találod éjjel keresd meet akk elôjon..nem hiszem h meghalt. :)
2015. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan helyen is nézd meg mint például az asztallap alja. Mert számukra nem számít ha akár fejjel lefelé lapulnak valahol.
2015. júl. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

dehogy halt meg keresd az eldugottabb helyeken

"gondlj bele hova bujnal ha csiga lennel"

2015. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kitettem neki este kaját, hogy legalább lássam, ha evett belőle, hogy még él, de nem evett :(
2015. júl. 11. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!