Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Tarthatok-e állatot így?

Tarthatok-e állatot így?

Figyelt kérdés

Betöltöttem a 20at,fiú vagyok. Szeretnék valami állatfélét mert úgygondolom az eszem és felelősségtudatom is megvan hozzá,de nemtudom a körülmények megfelelőek-e?

Egyetemistaként csak hétvégére tudnék hazajárni,szval péntek szombat vasárnap,de ha otthonlennék mind3 napot a jószágra tudom teljesen fordítani.Míg nem lennék otthon az édesanyám aztmonta vállalná az etetést,itatást de ennyi.Semmi más,mert ő egyáltalán nincs oda semmiféle állatfajtáért.Kutya,macska teljesen elvetve.Én max vmi kisemlősre gondoltam pl.tengeri malac v hörcsög,meg ijesmik.Kérdés hogy ezek az állatok kibírnák-e hogy heti 3 nap kapjanak csak szeretetet? Vagy jobb ha teljesen kiverem a fejemből ezt az ötletet,mert önzőségből nem szeretnék állatot tartani,hogy csak kínozzam őt.



2015. júl. 13. 12:08
 1/8 anonim válasza:
Szerintem inkább várj, amíg elvégzed az egyetemet. Szegény állat nagyon unná úgy magát, hogy hetente csak 3 napig van vele törődve... Ha anyukád naponta foglalkozna vele, akkor lehetne, de így nem igazán ajánlatos.
2015. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Madárpók?
2015. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én is először pókfélére gondoltam,de annak az etetése nem olyan egyszerű.ha jóltudom mindenféle bogarakat meg másfajta pókokat esznek meg,ezek beszerzése pedig szntem kicsit necces.Ellenben a rágcsálófélék pl hörcsög eszik magot meg zöldségféléket is amit anyám még bevállalna.És amennyire én tudom a hörcsögök nem annyira társas lények,szal ha megkapnák a kaját,piát meg vmi kacatot úgy nem tudnának elleni egy ideig maguk? és hétvégente akár az összes szabadidőm rááldoznám ha kell,meg ugye lesz egypár szünet is úgyh nem gondolom hogy olyan sok időt kellene egyedül tölteniek,hisz alszanak is amugy elég sokat.
2015. júl. 13. 22:19
 4/8 anonim válasza:
Én 2 sárgafülű ékszerteknőst ajánlanék, azt akár kéthetente is lehet etetni, de de inkább kétnaponta vagy hetente, ez attól függ hogy azt akarod hogy hamar nagyra nőjön vagy ne
2015. júl. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mér pont 2t?:D amugy azt olvastam csak a felnőtt példányokat elég ritkán etetni,a kicsiket ugyanugy naponta kell.
2015. júl. 14. 10:47
 6/8 anonim válasza:
Hogy ne legyen magányos te igen eszes
2015. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ha 3t vennék mégkevésbe lenne magányos. Ez aztán a logika
2015. júl. 14. 19:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Tengerimalacot nem ajánlom, velük sokat kell foglalkozni.

Hörcsög talán jó lehet.

2015. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!