Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egy elpusztult pókot hogy...

Egy elpusztult pókot hogy lehet tartósítani?

Figyelt kérdés
Az egyik első volt nagyon a szívemhez nőt.:( Ötletek is jöhetnek ezerrel. Egyszer láttam egy kiszárítottat, de az nem volt valami szép.
2010. márc. 8. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
műgyantával
2010. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Madárpókra gondolsz? Az egyik ismerősöm kis injekcióval leszívta a testnedveit (potroh stb..) és utána fecskendezett bele vmi mást, de azt nem tudom mi volt..

Elpusztult madárpókot már én is láttam, de ha azt nem tartósítják nagyon büdös (sokáig). Szóval simán szárítani nem lehet az tuti..Vannak oldalak, ahol madárpókokkal foglalkoznak, írj neki, hátha tudnak segíteni.

2010. márc. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én hajlakkal tartósítottam még régebben a bogárgyűjteményemben a rovarokat. Még mindig szépek pedig már jó pár éve annak.
2010. márc. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából mér jártam ez ügyben másfele is, csak olyan éget rengető jó ötlettel, nem találkoztam. Gondoltam több szem többet lát alapon… Kösz a segítsége!:)
2010. márc. 8. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!