Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Meghalt a kiscicám! És az...

Meghalt a kiscicám! És az emlékére szeretnénk csinálni a képeiböl egy kis kép sorozatot! Milyen zene szóljon "alatta"?

Figyelt kérdés
Elsösorban magyar zenére gondolok!
2008. szept. 6. 12:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a jó ötleteket! :'(

Nagyon nehéz dönteni,mindegyik nagyon szép szám!Még nem sikerült választanom!Ha valakinek van még ötlete irjon nyugodtan!


Az elöbb láttam hogy valakinek a hozzászólását lepontozták!Az illetönek üzenem nem én voltam!!!!!!

2008. szept. 6. 17:35
 12/17 anonim ***** válasza:

én a 3. és 5. válaszoló vagyok...tényleg jókat írtak,

megteszed (ha nem nagy kérés)h.ha elkészült a videó felrakod ide..biztos nagyon szép lesz,és szívesen látnánk:-(

2008. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Persze!


Bár nincs sok kép a cicuskáról,sajnos!:(


Addig is itt egy kép a siratott cicáról!


Ez az utolsó kép róla!Az "elmenése" elött 1-2 órával készült!:(


Zizikém:


[link]


Ha esetleg érdekel hogy mi történt vele:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__70376-kismac..

2008. szept. 6. 19:48
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát sajnálom a cicát, mert biztos, hogy meg lehetett volna menteni. Lehet, hogy lebénult hátsólábakkal élt volna tovább, de meg lehetett volna menteni. Persze az altatás egyszerűbb... Én most tényleg nem szeretnélek bántani, de egyelőre ne szerezz újabb macsekot, ameddig tudod, hogy nincs rá keret. Én is így voltam egy macskával: minden áron haza akartam hozni a gyepmesteri telepről, mert el akarták altatni. Azonban nem volt rá pénzem, hogy fedezni tudjam a költségeket. De meg lett oldva, egy ismerősöm magához vette én addig szorgosan spóroltam és meg lett műtve az állat. Szóval ilyenekre is gondolni kell és tudom, hogy manapság minden nagyon drága én is voltam ilyen helyzetben, hogy alig tudtam kifizetni egy-egy műtétet. De! Mindig félre kell tenni valamennyi pénzt váratlan kiadásokra. Most nem konkrétan állatokra, de az a legjobb, ha külön arra is.
2008. szept. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én voltam aki kért h.rakd fel a videót..

tényleg nagyon cuki cicu volt,borzasztó ami történt vele,tényleg őszintén sajnálom.-(

2008. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy pont ugyanilyen csíkos kiscicánk, akit elkapott egy kutya és eltörte a gerincét. Ő sem tudott a hátsó lábára állni és sajnos pár nap múlva el is pusztult szegény. Sajnálom ami a cicusoddal történt..
2008. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 LASFASF válasza:

Szia, szerintem lehetne valami olyat, ami az életről szól, és nem a halálról, így is jelezve, hogy milyen jó macsek volt, amíg élt. Mondjuk volt egy hozzászóló, aki az Eddától a Lelkünkből című számot ajánlotta, az is szép, de a következő se rossz:

http://www.youtube.com/watch?v=t3rluBFlkhM&feature=related

Remélem enyhül a fájdalmad, én is megéltem már sok ilyen esetet, sajnos nem csak kisállatomat vesztettem el, de Isten ad, és elvesz :)))

2010. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!