Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatom legyen?

Milyen állatom legyen?

Figyelt kérdés
segitsetek talállni egy olyan állatot ami extrém,szép és aranyos:)elösször mosómacit szerettem volna de betiltották:(.Szowal mondjatok nektek tetsző extrém állatokat és én utána nézek h tetszik -e:) mindenkinek elöre köszönöm:)
2010. márc. 9. 08:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szfinx, kínai kopasz kutya, borz, földikutya, szurikáta, mókusmajom...bár ha ilyeneket be tudsz szerezni, szólj nekem is! ;)
2010. márc. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
lemming
2010. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szurikáta,mokusmajom és a földi kutya azok tök jók;Dde utána nézek mit csinálnak,mennyire büdösek,mit esznek stb..a Borz büdös ;D kutya van anyámnak:Dnem kell kutya nem szeretem ugy tulságosan őket.és ha találok szolok;D
2010. márc. 9. 08:26
 4/18 A kérdező kommentje:
lemming az ugylátom valami hörcsög fajta.Sztm olyan csúnya de közben édes is;D
2010. márc. 9. 08:28
 5/18 anonim ***** válasza:
strucc
2010. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Neked?Aki ilyen kérdést tesz fel annak semmilyen!!!!

Majd ha vágysz valamilyenre akkor vedd meg azt!!!

2010. márc. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
62%
Medvesajt
2010. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
léccyves értelmes válaszokat...
2010. márc. 9. 08:44
 9/18 anonim ***** válasza:
A 8.42es a legértelmesebb. Persze te most vérigsértődsz és nemigazmertnemúgyvanénakkoris, de az igazság az, hogy az ilyen állattartók, akik azért szereznek valamit, hogy extrém legyen, meg érdekes (ezáltal hátha ők is azok lesznek) unják meg egy-két hónap alatt, aztán b3cs3szik a kert végébe valami odúba, mert harap/büdös/hülye/szarik/nem csinálja amit mondok/hangos stb.
2010. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
azt kérem h segitsetek állatot választani....ha értelmetlen válaszokat és rólam irtok véleményt azt inkább ne tegyétek..akkor inkább ne irjatok.az eddig a első 2 válasz adója volt eddig a legjobb.
2010. márc. 9. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!