Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állat lehet ez?

Milyen állat lehet ez?

Figyelt kérdés

Családi házban lakok és az ház előtt van egy kiskert, tele bokrokkal növényekkel stb.

és most vmi az ablakom alatt az egyik bokorban és elképesztő hangon megállás nélkül "szuszog" mást nem tudok rá mondani :D

Sündisznót annyira nem ismerem, hogy az lehet e?

De a 30 év alatt még nem találkoztam ilyennel és elég idegesítő, mert nem lehet tőle aludni

Ami érdeke, h a kerítés előtt elsétált egy macska és azonnal elkussolt, de a zajra amit én csináltam arra nem?:O

Ablakot becsukni nem akarom, mert így is megfulladni


2015. aug. 18. 23:29
 1/2 anonim válasza:
Lehet sündisznó én az eggy év alatt kb ötöt láttam volt hogy ásás közben találtam rá de akkor is csak azért mert a kutya még ugadta
2015. aug. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A süni szuszog. Ha azt akarja, hogy békén hagyják, mondjuk mert egy másik süni vagy cica vagy valami zavarja, akkor nagyon hangosan fújtat. Gondolom mostanra rájöttél, hogy amint kikerül a stresszes szituációból, abbahagyja.

(Én így jöttem rá, hogy két süni is portyázik nálunk: összefutottak és nekiálltak szuszogni az ablakom alatt.)

2015. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!