Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi videóról? Www.Indavideo.hu/video/Brutalis_allatkinzas Én végig sírtam.

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 11:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
32%
nem! nem vagyok az! de csak az egészségi állapotom miatt! amúgy ez most hogy jön ide? amúgy bocs ha megsértettelek de néha felhúznak az ilyen dolgok
2010. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
24%
Engem nem sértettél meg, nézd a százalékokat, kik írnak neked.
2010. márc. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
79%

Jaj ne csináljátok már!

Most minek veszekedni ez csak egy kérdés:)

Szerintem meg így névtelenül honnan tudhatjuk,ki milyen ember,csak a %-okat nézve?

Szerintem nem a százalék adja meg,hogy ki milyen hasznos választ ad.

Itt a kérdés az volt,hogy kinek mi a véleménye az ilyen agybeteg állatkínzókról.


Nem tudom,teljesen elítélem.Mit ártott az az állat?Mit ártott az ember leghasznosabb munka társa a ló,hogy éhhalált érdemelt?Mit ártott az a kiskutya?


Aki állattal ezt megcsinálja,emberrel is megteheti.

Nekem ez a véleményem.

2010. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Nem értettél meg. Arra mondtam hogy nézze a százalékokat, hogy lássa ki írt neki. Engem nem bántott meg, szerintem az előző válaszolóra hitte azt hogy én vagyok. Ha nézzük a százalékokat nagyjából tudni, hogy ki kicsoda, ha mondjuk 3-4 üzenetet ír. Mivel ez egy névtelen fórum. Érted?
2010. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Pontosan tudja a kérdező, hogy a legtöbb ember számára elítélendő az állatkínzás, de ez a kérdés nem kérdés, mert tudja rá a választ. Helyes kérdés az lehetett volna, hogy mit lehet tenni annak érdekében, hogy az állatoknak ne így kelljen pusztulni, és az már problémamegoldást kereső kérdés.
2010. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
12:15-ös,oké értem:)
2010. márc. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Véleményt kérdez a kérdező, arra lennék kíváncsi hogy ebbe pozitív vagy negatív vélemény is belefér? Szóval ha valaki azt írja hogy nagyon tetszik neki a videó, az le lesz ugatva? Erre a videóra egy vélemény a "normális", szóval maga a kérdés szerintem felesleges.
2010. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Ok! Javítom a kérdést! Mit kellene tenni azért, hogy még egy ilyen ne fordulhasson elő?

Így már jó?

:-(

2010. márc. 10. 12:23
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
A törvényt megváltoztatni, hogy aki ilyet csinál több évet is kaphasson.
2010. márc. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Csak éppen nálunk nem működik sem Detroit-i sem Miami állatrendőrség:(((

Ez csak az Animal Planet-en megy sajnos:(

Amerikában van pénz az állatrendőrség fenntartására még ha adományokból is,de sikeresen működik!

2010. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!