Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi videóról? Www.Indavideo.hu/video/Brutalis_allatkinzas Én végig sírtam.

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 11:08
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Node várjunk csak. Most mi lett a megkínzott lóval? Elpusztult? Mer úgy akadozik a gépem, hogy az csak na. Amúgy tényleg szomorú. Könnybe lábadt a szemem.
2010. márc. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Az, hogy elegem van. Hiszen mindenkinek ugyanaz a véleménye, mindenki kalapáccsal bírná agyonverni az állatkínzó embereket. Elegem van ezekből a kérdésekből. Kattints, rá, és nézd, hogy kínoznak, lovat, kutyát, nyestkutyát! Kösz, nem. Nem fogom megnézni, de, ha megnézném, sem sírnám végig, de nem szívtelenségből. Ahelyett, hogy oly sokan itt bőgnek, ott bőgnek, inkább tegyenek valamit az állatokért, még ha az nem több, mint, hogy kutyakaját visznek ki egy menhelyre.
2010. márc. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Dehát én menhelyen dolgozom.
2010. márc. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ott a pont! Aki menhelyen dolgozik, máris többet tett az állatok védelméért.
2010. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
én asztalos vagyok, kutyaketreceket építek.
2010. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Attól, hogy itt sírtok, még nem lesz jobb se az elpusztult állatnak, se a többinek, amit az emberek megtépnek/vernek/kínoznak.

És miért? Mert az emberbe alapból benne van, hogy uralkodjon. Vannak, akikbe kevésbé, másokba jobban. Kedvencem, hogy a rokonaim k*rva nagy katolikus álszent barmok meg nagy kutyamániások meg macskatartók, de a kismacskákat azért kitették a legnagyobb fagyban, letoljva, hogy a kedvenc vérebeik darabokra tépik őket. Mert ugye ész is kéne az ájtatosságuk mellé :) Egy anyjától leválasztott kisállat elég védtelen... és a nyuszijaik? Széttépte a két kutyájuk mindent, de legtöbb reggel még élt és vonaglott. Azt mondták, hogy még jó, hogy a kutyának nem lett baja, mert egy nyúl nem olyan értékes. Na? Ez mindennapos, csak általában az emberek többsége szeme előtt nem ez van. Ahogy az se, hogy a nagy állatbarátok közt is hányan kínozzák az állataikat egy ferde éjszaka után :)

Azt utálom, hogy egy-egy videóra megy a sírás, pedig az állatok kínzása/kihasználása mindennapos. Nekem csak egy cicusom van (erre van időm és pénzem, annyit vállalok csak, amit biztonságosan eltudok látni), és az ostoba unokatesóm 12 évesen is akkora aberrált, hogy úgy kell üvölteni vele, hogy ne emelgesse már a fülénél fogva... És persze, nem a gyerek a hibás, meg attól még nem kell rákiabálni, pici még... És ők a nagy erkölcsös család :)))

Szóval nekem az a véleményem, hogy nem kell videókat nézegetni, ha borzadni akarunk, elég a környezetünkben szétnézni. Az is állatkínzás, mikor egy nem ivartalanítanak és állandóan felcsinálják... Elég csak belegondolni, hogy neki is megterhelő, és a kismacskákat is, utána lehet eladni meg szenvedni, hogy ki fogja őket befogadni -.- Az is állatkínzás, mikor a panellakók egy nagy mozgásigényű kutyát tartanak... lehetne sorolni. Az emberek is kínozzák egymást, és a legtöbbet mind

2010. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

*mindig azok kapják, akik nem tehetnek semmiről.

Bocs a szókihagyásokért, laptop mindig visszatöröl ha hozzáérek az érintős vacakhoz : )


Szeretem az állatokat, pont ezért nem szoktam videón ilyenekkel bosszantani magam, és reálisan gondolkodok: mindig is lesz az emberben gyűlölet, düh, elnyomás. Mint írtam, van, akiben ez gyengébb, másokban erősebb. Én ha nagyon utálom a világot, leülök játszani, 10 perc alatt lehiggadok ^^ Környezetemben az egyedüli dolog, ami megsínyli a haragom, az az aktuális rajzmappám... bánatomban vagy 10 oldalt telepakolok vázlatos hülyeséggel, a háztervektől a fűszálakig, mindennel :D Macskámat sose bántanám, csak azért, mert nekem bajom van...

2010. márc. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!