Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hol kell tanulnom hogy állatke...

Hol kell tanulnom hogy állatkerti dolgozó legyek?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelnek és szeretem az állatokat. Viszont nem birom a vert ezert nem leszek allatorvos. Viszont allatkerti gondozo szivesen lennek!! Melyik gimnáziumba lenne erdemes mennem? (Budapesten kene ilyen gimnazium) 12/L (7-es vagyok)

#állat #gimnázium #állatorvos #Állatkerti gondozo
2015. szept. 6. 11:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Ugy ertve állatkerti gondozo hogy pl. Reggelente kienegedem az állatokat, kitakaritom a helyuket, kieszem nekik az ételt... stb.
2015. szept. 6. 11:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szépen felhívod az állatkertet és ott megkérdezed. Úgy tudom, önkéntesként is lehet ott dolgozni, fizetés nélkül. Viszont szerintem jó belépő lenne utána az ott dolgozáshoz (vagy közben rájössz, hogy ez mégsem Neked való - tudom, mert nekem is volt olyan álmom, amibe, mikor belekóstoltam, rájöttem, hogy ezt nem bírnám)
2015. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a választ! azt esetleg nem tudod hány eves kortol lehet oda isnkentesenk menni?
2015. szept. 6. 11:45
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

A fővárosi állatkertben 18 éves kortól lehet önkénteskedni.

Ahhoz hogy ott dolgozz meg először is kellene már gyakorlat, tehát aki önkénteskedik az előnnyel indul. Valamint gyakran nézik kinek milyen végzettsége van, sokan egyetemi végzettséggel jelentkeznek ilyen helyekre, és előnyben vannak hidd el. Bármilyen agrár, állattenyésztői, állatorvosi, vadgazdálkodási diploma megfelel.

2015. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!