Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » ÁLLATBARátok! Mi is kínozzuk...

ÁLLATBARátok! Mi is kínozzuk az állatokat (? )!

Figyelt kérdés

Szeretném a figyelmeteket felhívni egy roppant sajnálatos dologra: mi is részesei vagyunk az állatkínzásnak, mi is támogatjuk azt. Íme egy videó, hogy a 'tudósok' mit művelnek az állatokkal, csak hogy mi kozmetikai szereket használhassunk: http://www.youtube.com/watch?v=SmJh_YO7i18 (CSAK erős idegzetűeknek!!!). És 2 érdekes cikk: [link]

[link]

ÉRDEMES ELOLVASNI!

Szerencsére van megoldás. Rengeteg olyan termék van, nagy nevek is, amelyek nem folytatnak állatkísérleteket, hanem más- egyébként olcsóbb és biztonságosabb- kísérleteket végeznek. Íme egy lista, amely leírja, hogy mely cégek végeznek és melyek nem végeznek kísérleteket állatokon:

[link] Szerencsére olyan nagy nevek, mint az Avon, az Oriflame, Nivea, a Lush, az Yves Rocher, a DM saját márkája és még sokan mások nem tesznek ilyen kegyetlenségeket, így az ő termékeiket nyugodt szívvel vásárolhatjuk. Kérlek, ha szívügyednek érzed, akkor vásárolj olyan termékeket, amelyek nem tesztelnek állatokon, ez a legkevesebb amit mi tehetünk. A link is írja, de külön kiemelem, hogy ŐKET mellőzd!!!: [link] search_list_icons.aspx?Donottest=-1&Product=0&Dotest=8 Sajnos igen nagy nevű cégek nem törődnek ezzel:(

(Ha már egy embert sikerül meggyőznöm, és felnyitnom a szemét, azt is nagy szerencsének érzem.)


2010. márc. 12. 11:48
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
Az első cikk linkje rossz, remélem ez már azt fogja behozni: [link]
2010. márc. 12. 11:50
 2/56 anonim ***** válasza:
52%
sajnos bármit is teszünk,a tudósok úgyis kísérletezni fognak szerencsétlen állatokon! Pl a kínaiak a tigriseket nem csak a bundájuk és húsuk miatt gyilkolják. Gyógyszereket is csinálnak a tigrisekből. fogalmam sincs mijüket használják fel, de ez sztem lényegtelen. Úgyhogy nem tudunk mit tenni. A tudósokon múlik, hogy mit használnak a kísérletek alatt!
2010. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Abszolút rossz a hozzáállás, ez csak önnyugtatás-.- Leírtam azt is, hogy milyen cégek nem használnak állatokat a kísérletezéshez, ezek szerint nem olvastad el figyelmesen. Persze, igaz, hogy egyszerűbb úgy élni, hogy nyugtatgatjuk magunkat, hogy semmit sem tehetünk, de ez nem igaz! Én ha egy nyuszi életét megmenthetem, mert nem vásárolok az állatkínzó termékekből, azt is sikernek érzem.
2010. márc. 12. 12:06
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
úristen én végig sírtam aszt a videót hülye mocskos b.a.r.m.o.k nem értem ez mire jó velük is eszt kéne tenni !
2010. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
21%

Tisztelt kérdező!

Ahhoz, hogy az emberek életben maradjanak egyes területeken megkell küzdeniük az állatokkal, innen szerintem nem kéne beleszólni, hogy mi folyik indiában kínában satöbbi... nem látunk bele, ha te is ott élnél akkor te is azt tennéd, mert inkább egy tigris dögöljön meg, mint a te lányod, vagy idős édesanyád! Szóval, szerintem tegyék azt amit jónak látnak... ;)

2010. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
50%
Mellesleg ezek a videók egy ellenkampányként szolgálnak... Hogy ne vegyed ezt és azt, és az AVON-nak NIVEA-nak igen jól jött :)
2010. márc. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%
Istenem! Ez borzasztó! Folyik a könnyem és fáj a szívem hogy ennyire undorító a fajunk! Ez a civilizáció? Hálás vagyok neked a listáért! Nem tudtam h vannak ilyen nagy nevek is akik ezt alkalmazzák! :S Soha többé nem veszek a listán szereplő egyik gyártótól se semmit!!! És ezt az ismerőseimnek is elfogom mondani! :'(
2010. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Igazad van, könnyű nyugtatni magunkat. Én már elterveztem, hogy egy laboros beagle-t fogok örökbe fogadni. Ezt már egy jó ideje eldöntöttem. De először anyagilag kell olyan szintre érnem, hogy egy ilyen helyről hozott kutyának meg tudjak adni mindent! a szüleim nem tudnának még egy kutyát fizetni. Jó látni, hogy még vannak ilyen emberek, mint te!♥
2010. márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
12:09 mekkora egy bunkó vagy! Inkább halnék meg mint pl.: kutyát, tigrist bármit egyek mert az ÁLLÍTÓLAG "gyógyító vagy egészséges"! Legszívesebben fejbe lőném az összes ilyen elmeháborodottat akik ezt teszik a kutyusokkal és a többi állattal! Botrányos!
2010. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Annyira örülök a válaszaitoknak!!! Én is üvölteni tudtam volna a videó nézése alatt a fájdalomtól és a felháborodástól. És igaz, hogy túl sokat nem tudunk tenni, de ha nem azokat a kozmetikumokat vesszük, és nem szedünk szíre szóra gyógyszert már az is valami. Kérlek Titeket, hogy ezt az ismerőseiteknek is mondjátok el/mutassátok meg. Fogjunk össze a kegyetlenség ellen!!!
2010. márc. 12. 12:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!