Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Egér leszedése a ragasztóról?

Egér leszedése a ragasztóról?

Figyelt kérdés
Kamrában az egyik egérragasztós csapdánk bevált mert megfogta, de még él. Apósom kirakta az előszobába, hogy úgyis elpusztul mást nem a kimerültségtől. Aztán már félórája meg sm mozdult így apósom zacskóba tekerte ragasztóstul és kidobta, de szemét kivitelkor hallottam meg láttam h még él. El akarnám engedni az udvaron, hogy legalább addig éljen boldogan amíg meg nem hal a szőrén lévő ragacstól. Megfogni csak úgy nem merem mert harap meg ilyenek. Ötlet?
2015. szept. 8. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem ,hogy sokáig élne.És főleg nem boldogan.

Szinte biztos,hogy megharap ,ha piszkálod.

2015. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
így kb meddig bírhatja? Reggel 7kor vettem észre hogy már a csapdában van... előtte senki nem nézte :( valamikor éjjel futhatott bele
2015. szept. 8. 12:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Csonttörés nélkül nem szeded le onnan,ez a lényege a ragacsnak.

Ilyenkor már...nem lehet ide leírni,mert kitiltatnak a cenzorokkal.

2015. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne feszegesd ,rángasd! Olajat kell aláönteni szóval úgy hogy a ragasztó és az egér aljára is jusson,ahol rá van tapadva. Étolajat, ne motorolajat! Na gyorsan állj is neki,talán túléli!
2015. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlanám, hogy akkora állatvédő legyél, hogy a ház mellett, vagy a kertben engedd el, mert megint befúr a házba, de még a konyhába is bemegy és legközelebb a te kajádat fogja összeszarni, vagy a ruhásszekrénybe befúrva szétrágni a ruháidat.

Mindez saját tapasztalat.


Vagy vidd ki valami erdőbe és ott próbáld meg "leolajozni", mint ahogy az egyik válaszoló írja.... Vagy marad a kegyes halál.

2015. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megfogod garantáltan megharap, elkapsz tőle valamilyen parazitát esetleg. Fertőznek pisivel, ürülékkel, hagyd a fenébe azt a dögöt.
2015. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2015. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Párom nagybátyja brutálisan megoldotta. Letette a földre és ugrált rajta kettőt hármat :(
2015. szept. 16. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves ember lehet... De hát jobb így neki.
2015. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olajjal valóban el lehet távolítani a ragacsot. A miénk verebet fogott 2x is (patkánynak volt kitéve), olajjal lemostam őket, úgy tűnt, hogy minden rendben, de másnapra elpusztult mindkettő.
2015. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!