Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Lovagolni megyünk a barátnőmme...

Lovagolni megyünk a barátnőmmel. Életünkben elöször! Milyen ruhaneműt válasszunk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 15:46
 1/10 anonim válasza:
82%
Farmer, de ne a legjobbat mert baja lehet, csizma ami bőr mondjuk, mert földes a kifutó és nagyon piszkosak is lehettek. Ha fúj a szél akkor érdemes valami dzseki amin nem fázol.
2010. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne!!! Farmert semmiképp ne vegyetek! Olyan ruha kell, ami nyúlik, persze az is fontos, hogy ne fázzatok, de a hozzátok simuló, nyúlós gatyák a legjobbak. Persze ha nincs ilyen, jó a sima melegítő nadrág is! De a későbbiekben vegyetek lovaglógatyát, az a legjobb. 13/L (7 éve lovagolok)

Sok szerencsét!

2010. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
1. vagyok. Én 1 évig jártam, mindig farmerben és szerintem meg tökéletes...
2010. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a farmer tényleg nem a legjobb, egy melegítőnadrág jó, ha hideg van akkor harisnya vagy térdzokni kell alá, cipő mindenképp olyan aminek van sarka
2010. márc. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg a lapos, legkevésbé recés talpú csizma vagy cipő, hogy nehogy beakadjon a kengyelbe. A hosszúszárú bőrcsizma a legjobb mert az védi a combot is a felhorzsolástól. A nadrág sztreccses anyag legyen de szorosan álljon a combon mert ahol ráncosodik ott felfog horzsolni. Amúgy még olyan hosszúságú dszeki amire nem ülsz rá, szval addig ér(mert az zavaró a nyeregben ha folyton ráülsz). És kobak, de azt adnak.

Ja, kössétek össze a hajatokat.

2010. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én tűsarkúban mentem,miniszoknyában,elvégre lovak előtt nem jelenhetek meg slamposan,nem?Arcomat finoman kisminkeltem,lezuhanyoztam előtte,finom,márkás parfümöt magamra fújtam,fodrászhoz elmentem,csinált jó kis frizurát,ja és felülre vettem egy ilyen necc topot,alá pedig egy feket átlátszó csipke melltartót.A lovak nem kicsit voltak kanosak...
2010. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9 éve lovagolok, versenyszerűen is, a 16:17es írta le a legjobban hogy mi a lovakhoz való. Farmert tényleg semmiképp, egyáltalán nem kényelmes viselet, hacsak nem kifejezetten lovaglónadrág.
2010. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csizmának ne olyat vegyetek fel melynek a belső oldalán van a zippzár, mert fel fog titeket törni. Húzzatok vastag zoknit, mert hűvös időben hamar kihűl a lábatok.
2010. márc. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
melltartót. bugyit ne mert az csúnyán kidörzsöl!
2010. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
melegítőalsó( a farmer nem jó, mert nyomni fog, ja és ez SAJÁT tapasztalat) kényelmes felső, kobak!
2010. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!