Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hallottatok már ennél idiótább...

Hallottatok már ennél idiótább emberről?

Figyelt kérdés
Megcsókolt egy cápát és mikor másodjára adott neki egy cuppanósat, megharapta a száját, amit 248 öltéssel vartak össze?XD
2010. márc. 15. 19:46
1 2
 11/16 anonim válasza:
76%

Igaza van az előttem szólónak!!!


Szörnyülködtök itt, hogy hjaaaj emberre támadt egy cápa.

..és ha széttépte volna az embert, akkor mi van?

Eggyel kevesebb ember, aztán jóvan, így járt!


Mielőtt nekem estek, nézzük meg a másik oldalt:

Vágóhídon 100 számra ölik az állatokat, és erre mit mondanak: "..és akkor mi van, 100al kevesebb, így járt"


Legkevésbé sem tudom sajnálni az embert!!!

2010. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már azt sem értem, miért kell egy cápát csókolgatni?! Ki akart tűnni a tömegből? Hát most élete végéig ki fog tűnni a stoppolt képével. Érdemes volt???

És mi az (valamelyik előttem szóló írta), hogy szegény csak szerette a cápákat? Én is szeretem a macikat, de eszembe nem jutna egy medvével smacizni... Egyáltalán, miért kell a vadállatokat provokálni?

2010. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Írj linket kérlek! Ezt látnom kell xD

Az utolsó előttivel értek egyet 100%-osan.

2010. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Animal Planeten mutatták ezt a csávót. Linket nem hiszem, hogy tud küldeni az illető.

Egyébként egy dajkacápáról van szó, ami annyira nem nagy, de a harapása sokkal rosszabb, mint bármely más cápafajnak, mert ha jól tudom befelé állnak a fogai... vagy valami ilyesmi.

Megnézném, hogy egy nagy fehér cápával is megmerné e ezt tenni... Ha már ennyire szereti a cápákat:D

2010. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen ott volt tegnap este szóval linket nem tudok bocsi.:S
2010. márc. 16. 13:33
 16/16 anonim ***** válasza:
kell neki cápákat csókolgatni..én is beleharaptam volna
2010. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!