Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Dolgozhatok állatmenhelyen...

Dolgozhatok állatmenhelyen megfelelő végzettség nélkül?

Figyelt kérdés

Igaziból nem is tudom, szükséges-e vmilyen végzettség ilyen munkához, és ha igen, akkor pontosan milyen (jellegű), de egyre inkább érdekelne a dolog, mert két bölcsészdiplomával, talpraesettség és izmos nyelvtudás nélkül egyébként se számíthatok sok jóra. Úgyhogy úgy vagyok vele, hogy ha már alacsony a fizetés, legalább érezzem jól magamat a munkavégzés során/a munkahelyen...


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. okt. 17. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik állatmenhelyen van fizetés? Én úgy tudtam ezek önkéntes alapon működnek.
2015. okt. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önkéntes lehetsz, nulla fizuval maximum.
2015. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy alapvetően önkéntes alapon lehet bekerülni hozzájuk, de vannak fix emberek is, akik viszont fizetésért dolgoznak. Igaz, kevés fizetésért, kevesen is vannak (ezért is szorulnak rá az önkéntesek segítségére), és sokszor kemény munkát végeznek, hiszen az ő feladatuk/felelősségük a rendelkezésre álló pénz elosztása és megfelelő felhasználása, a takarítás, etetés, míg az önkéntesek sokszor kellemes feladatokat kapnak (pl. állatok szocializációjának elősegítése úgy, hogy pl. tanítják a kutyákat pórázon sétálni, játszanak, foglalkoznak velük stb.).
2015. okt. 17. 18:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval gyanítom, hogy az a kevés ember, akit az adott alapítvány meg tud fizetni, nehéz munkát végez mind az állatokkal, mind az irányítás területén, de én úgy érzem, az ő munkájuk igazán szép és hasznos, ... és hát lassan úgy vagyok vele, hogy százszor inkább az állatok, mint az emberek... :)
2015. okt. 17. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy fizetést is kapj érte, szinte nulla esélyed van. Persze, azért lehet próbálkozni...

Végzettség nem kell hozzá, kell viszont jó mentális és fizikai állapot.

2015. okt. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sajnos alacsony, vékony nő vagyok, ezért a jó fizikai állapoton még kellene dolgoznom, ... de ettől függetlenül talán megérné próbálkoznom, mert lelkileg remélem, bírnám.
2015. okt. 18. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!