Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni egy kisállat...

Kitty Tailor kérdése:

Mit kell csinálni egy kisállat tetemmel?

Figyelt kérdés
A kutyákat, macskákat vagy elássák valahol vagy a gyepmesterrel el lehet vitetni égetni. Az apró kis rágcsálok meg a leggyakrabban a kukában végzik [ :( ]. Na de egy nyúllal mit csináljon az ember? Vagy tengeri malaccal? :/ ( nem halt meg semmi csak elméleti a kérdés)
2015. nov. 4. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
volt nyuszim 4évvel ezelőtt a szívem szakadt meg amikor itt hagyott en egy cipős dobozba tettem (mármint apa tette bele én egyszerűen nem tudtam hozzáérni :'() eltemettük nagyiimékn\l mert nekik kertes házuk van egy almafa alatt nyugszik az én kis drágám :'(
2015. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El lehet azt temetni rendesen. Nem kell kidobni sem. Egy nyúlnak vagy malacnak se kell hatalmas sírgödör, kellő mélyre leásva ahol nem fér hozzá semmi más állat, békében meglesz. Itt a városban a gyepmesterhez szokták kivinni az elhullott állatokat. A szomszéd településen meg működik egy állati fehérje feldolgozó üzem, oda kell beadni a szarvasmarha, sertés, ló, akármilyen tetemet, és ott elrendezik.
2015. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló sajnálom a nyuszid. Nyugodjék békében.

Köszönöm a hasznos válaszokat.

2015. nov. 4. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Most van kertünk, egy kutya és egy macska is egy-egy későbbi virágágy alá van eltemetve. Régen, amikor lakásban laktunk, az egyik madaramat egy park egy félreeső részén temettük el egy kis dobozban.
2015. nov. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem értem a kérdést. A kisállatokat miért ne lehetne eltemetni ugyanúgy, mint a kutyákat, macskákat? Miért merül fel egyáltalán, hogy őket nem lehet? Miben különböznek?

A mi kertünkben nyuszik már 1 teknős, 1 hörcsög, 2 tengerimalac, 2 nyuszi, 1 macska és 2 kutya. Amik befértek egy cipős dobozba (teknős, hörcsög, malacok) abban vannak, a többiek egyszerűen a földben. Végülis ígyis-úgyis elfoszlik.

A jelenlegi egyik nyuszim is már igencsak le van gyengülve, 12 éves, nem hiszem, hogy sok van már neki hátra :(

2015. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem hörcsögeim vannak, de eszem ágában sem lenne a kukába dobni őket! Brr!!
2015. nov. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók akik nem értik, hogy miért nem lehet kertbe temetni kisállatot

Nos kérem szépen azért, MERT NINCS KERT!!!!!!Se nekem se senki ismerősnek.

Közterülettel meg nem fogok rizikózni. (Valaki írta feljebb hogy parkba temette)

2015. nov. 5. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ha elpusztult egy állatom, kivittem a Duna partra és elástam. Ezt megteheted bárhol erdő, mező stb. Nyilván nem a városligetbe vagy valamilyen közterületi parkba vidd. Állatorvosok intéznek hamvasztást is és van kisállat temető is. Amúgy érdekes a kérdésed, minden rendben a kis kedvenceddel mégis ilyenen morfondírozol hogy hova fogod majd (remélhetőleg jó soká) temetni? Furi vagy.
2015. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva csak lesz kis kedvencem egy nyuszi de ne érts félre, nem a halálát varom már jó előre , hanem próbálok szó szerint minden helyzetre felkészülni, mert amikor az első kutyánk még falun elpusztult, nagyon sokat kellett várnunk amíg történt valami a testtel (elásni nem tudtuk a köves talaj miatt). Emiatt nézek utána mindennek.
2015. nov. 9. 12:23
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem értettem, mert azt írtad, a kutyákat, macskákat elássák.. Akkor egy nyuszit miért nem?
2015. nov. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!