Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Az emberek többsége miért olyan ellenszenves a majmokkal?

Figyelt kérdés

2015. nov. 27. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Többsége? Nem hinném..Szerintem többen szeretik és szórakoztatónak tartják őket.

Amúgy aki nem szereti az szerintem tudat alatt azt nem szereti bennük, hogy nagyon emlékeztet az emberekre és a sokak által szégyellt állati múltunkra.

2015. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oda értük (a makik rendben vannak). Meg is mondom miért.

Mint legközelebbi rokonainkat, sokan olyan szintű pártfogásba veszik, hogy az számomra már taszító. Annyira tolják őket előre, az embert látják bennük, és az az érzésem, hogy "embert akarnak faragni belőlük". De hiszen állatok! Miért kell őket mondjuk társasozni tanítani? Tessék őket békén hagyni, mindenkinek jobb lenne úgy.

2015. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert undorítóak. Láttad a majmok bolygóját? Na az közelebb áll a viselkedésükhöz, mint aminek a majomszeretők feltüntetik. Veszélyesek, rondák, betegséget terjesztenek, rongálnak. Mint egy futballszurkolkó.
2021. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!