Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak számára nem ellensze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak számára nem ellenszenves ha olyan lány van velük aki olyan mintha "most lépett volna ki a divatlapról "?

Figyelt kérdés
Nagyon ad magára, divatosan öltözködik, szeret foglalkozni a megjelenésével.

2015. szept. 20. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ha emiatt a férfit is megakarja változtatni, divatmajmot akarna csinálni akkor zavarna, egyébként nem. 27/F
2015. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne nekik ellenszenves? Ha normális lányról van szó, örülnek, hogy mellé még jól is néz ki.
2015. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ruha és a smink mögött,nyak fölött és a bal oldali didi mögött sem üres,akkor semmi gond.:D

Magyarul,ha nem buta és van szíve.

2015. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem ellenszenves, mert túl sokat foglalkozik a külsejével. Nem tudok az ilyenekhez vonzódni...

Voltam pár napig társkeresőn, de 97%-ban ilyenekkel volt tele! Nem győztem kattintgatni a "nem tetszik" gombra!


24/F

2015. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tetszik, feltéve, ha nem ez az egyetlen témája.
2015. szept. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%

divatlapokban általában csontváz nők vannak szóval nagyon is ellenszenves!


Viszont ha divatlap helyett a fotosoppal tökéletesített formás csajokat mondunk akkor nem lenne az. Kár, hogy olyanok nincsenek, de egyre több képről derül ki, hogy kamu és ami mögötte van eredetibe' az a yuck.

2015. szept. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
ha a "velük" alatt egy -tól -ig időtartamra gondolsz (amelyben élvezzük egymást, randizgatunk, sex és szórakozás kötöttségek nélkül) Természetesen nem! ;D De ha nekem kell ezt a lányt is cakk-pakk "fenntartani" lehet többet "zabálna" (vidd-ide oda, vinnyogás, smink, rakás telefon, pénz pénz pénz idő idő idő pszichológiai játékok és a "meddig mehetek el nála" típusú játékok .. ), mint pl a kocsim vagy a házam mindennel együtt, akkor ahonnan "terhes" (erőforrásaimat durván kihasználó)a kapcsolatba kezd átmenni onnantól a csaj, nő az kuka!^^ Értsd: leépítés átfutása 4 perc :D
2015. szept. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Azt szeretem, ha egy nő szexin öltözik, az viszont visszataszító, ha semmi stílusa nincs, csak agyatlanul majmolja az aktuális divatot és magára aggat mindent, ami menő.
2015. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!