Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Megbizható állatorvos Budapesten?

Megbizható állatorvos Budapesten?

Figyelt kérdés
Nyuszit szeretnénk oltatni de jó állatorvost szeretnénk akihez időnként ha gond lenne vele,bizalommal lehetne fordulni. Köszönöm!
2015. dec. 8. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi ide járunk:

[link]


A keletitől 10 percnyire van, fogadnak nyuszit is, nagyon aranyosak és abszolút nem drága a rendelés.

2015. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jó nyuszisok: Exo-pet (kivéve Papp Georgina), Család utcai állatorvos (csak a Józsi), Egyetem egzotikus osztálya. Ők értenek a nyuszikhoz. Egy sima, nem egzotikus állatorvos hiába tud mindent a kutyákról, macskákról, a nyuszikhoz általában nem ért. Egy oltást mondjuk nagyjából bárki képes beadni - bár az itteni sima állatorvosnak még az sem ment, mert fogalma nem volt milyen oltások vannak a nyulaknak, össze-vissza keverte, azt sem tudta, mi ellen olt - más baj esetén viszont mindenképp a felsoroltak valamelyikét válaszd.
2015. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A kettes válaszával tökéletesen egyetértek, én is ezeket soroltam volna.
2015. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Exopet!
2015. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azért a Család utcától óvnálak! Szakmailag tudnak, az nem kérdés - ha akarnak... - szóval ha mégis oda mennél, nézz a körmükre, olvasd el a leleteket, ha valami nem világos vagy kérdésed van vagy találsz elvarratlan szálat, kérdezz rá, kontrollnál különösen figyelj oda, hogy tényleg figyeljenek az állatodra, ne csak rutin legyen! Mindig menj be az állatoddal, ne hagyd, hogy a zsúfoltságra hivatkozva csak elvigyék, aztán visszahozzák azzal, hogy "rendben" van. (Gondolom, túlságosan "elszaladt velük a ló", meg tényleg rengetegen járnak hozzájuk, így nagy a terhelés rajtuk - szóval nem a jóindulatukat és legfőképpen nem a szakmai hozzáértésüket vonom kétségbe, mert nagyon pengék, de mégis...)
2015. dec. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalatom van a Család utcával, sőt több mint jó, de akkor ezek szerint nem mindenki van így vele.
2015. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs a földön egyetlen "szolgáltató" sem, akiről mindenkinek egyformán jó a véleménye. De ha 99%-nak jó tapasztata van is, az téged nem vigasztal, ha épp a maradék 1%-ba esel...

Én igazán, tudatosan igyekeztem objektíven fogalmazni.

Szerintem fontos, hogy ha számunkra ismeretlenre bízunk valami olyan dolgot, ami igazán fontos (mondjuk a kedvencünk életét), akkor ne hagyjuk magunkat elvakítani mások véleményére alapozva, amíg mi magunk nem érezzük megerősítve a jó tapasztalatokat.

Különben is: soha, senkiben nem szabad maradéktalanul megbízni:S

2015. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs, ha ellenszenvesen fogalmaztam, egyébként teljesen egyetértek veled.
2015. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem fogalmaztál ellenszenvesen:)
2015. dec. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!