Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam betanitani a...

Hogyan tudjam betanitani a papagalyomat beszelni?

Figyelt kérdés
Egy miniatur papagaly , zold es erosen csicsereg .

#papagáj #talitani beszelni
2015. dec. 14. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek nem mindegy milyen fajta papagáJ, mert sokan vannak akik csak egyszerű hangokat utánoznak, nem kifejezetten beszélnek.

Odaülsz mellé, és ismételgeted a szót, ő meg vagy megpróbálja leutánozni, vagy nem.

2015. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
96%

Szia !


Megoldásnak erősen ajánlanám,hogy Te is olvass el jópár könyvet,feltételezem,hogy ha ebben a két mondatodban ennyi pontatlanságot vétettél,a papagájodat sem fogod tudni beszélni tanítani.

Ha esetleg mégis nekirugaszkodnál az oktatásnak,olvasd fel neki hangosan azt a könyvet,ami a kezedben van ,így rájössz,hogy nem érdemes ezzel próbálkoznod.

2015. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat az a helyzet hogy mar probalkoztam es valamennyire 2-3 honap utan mar utanozta hogy Pityu . De nem olyan erthetoen
2015. dec. 14. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért mondom, hogy nem mindegy a fajta. Van amelyik ennyit tud, nem túl érthetően elutánozza amit mondtál neki, és kész.
2015. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha te nem tudsz normálisan beszélni (és írni), akkor hogy tudna a szegény papagájod beszélni tanulni tőled. Amúgy előbb inkább azt tudd meg, hogy pontosan milyen fajta papagájod is van, mert nem mindegyiket lehet egyáltalán beszélni tanítani (bár normális gazda nem is vesz úgy semmilyen állatot, hogy nem tudja milyet is vesz pontosan).

2015. dec. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Katalinom volt, ami inkább dallamot tud. A süsüt eldúdoltam egy magnóra, majd ha nem voltunk otthon, betettem neki végtelenítve, gondoltam, majd csak egyszer utánozza... :D De nem tanulta meg több hónap után sem... Lehet, hogy kell neki a kötődés, hogy lássa, ki mondja... :/
2016. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!