Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtál már azon, hogy...

Gondolkodtál már azon, hogy milyen hangja lehetne az állatodnak, ha beszélne?

Figyelt kérdés
Én például a kutyámnak valami markáns férfihangot tudnék elképzelni :D Ne nézzetek hülyének légyszi >.< csak kíváncsi vagyok, hogy ti gondolkodtatok-e ilyenen... :)
2010. márc. 23. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én valami ilyen cuki babahangot...főleg mikor boldog. Néha még szinkronizálni is szoktam XD
2010. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már nekem is eszembe jutott ez. Volt egy fiú rotim és mély "férfi" hangja volt.Néha elképzeltem,hogy megszólal és szinte hallottam a mély férfi hangon beszélni.

A szomszédban egy kis termetű lány kutyus van. Neki vékony kislány hangja van.

(Én nem nézlek hülyének! érdekes kérdést tettél fel)

2010. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor megnyugodtam :) Jöhetnek még a válaszok szívesen olvasom őket :D
2010. márc. 23. 21:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 1 éves vizsla keverék. Igazi kis lökött, komolytalan gyerek még. :)

De a hangja viszont olyan erős és mély, mintha egy "igazi" kutya lenne. Én neki olyan csajos beszédhangot képzelnék el attól függetlenül. :D

2010. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen:)

De én azt nem tudom elképzelni milyen hangon mondják, csak amit és amilyen hangsúllyal-a kutyáimon.

A macskám sztem nem beszélne sokat, csak amikor kaja van nálam és nem adok belőle. Máskor hallgat.

A hörcsögeimnek viszont tudnám a hangját: a lány egy olyan Cilike tipus, folyton aggódik és rendezkedik.

A papagájainkak meg ténleg van hangja.

2010. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a macskámnak hangja lenne biztos macsós lenne, és úgy beszélne mint egy vezénylő tábornok.
2010. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyim Kautzky Armand - James Bond- hangján szólalna meg. Elképzelem ahogy azt mondja: "A nevem Bond. Gizmó Bond.."Amúgy mopszli :)))
2010. márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"A nevem Bond. Gizmó Bond" xD ez mekkora jó már
2010. márc. 31. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
én azon szoktam gondolkoni hogy vajon mit mondana nem hogy milyen hangja lenne...
2010. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ezen is gondolkodtam már :)
2010. máj. 2. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!