Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hülyeség?...

Szerintetek ez hülyeség? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Szerintetek az normális ha valaki meztelen csigát és gyűrűsférgeket tart és lány??

2015. dec. 29. 06:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális ? Ha neki ez tetszik, szereti, ismereteket szerez, akkor miért ne lenne normális ?
2015. dec. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ ^^

Amúgy rólam volt szó ^^ most szeretnék belőlük tartani párat

A meztelen csiga tényleg büdös?

2015. dec. 29. 07:19
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
Hát akkor siess mert elbújnak.:D Én sem mondom, hogy hülyeség de mielőtt befognád őket tájékozódnod kellene róla, hogy milyen körülményeket kell teremtened. Gondolom nem célod kínozni őket, az ismertetek hiánya sem elfogadható érv a helytelen állattartásra. Még az ilyen sokak szemében undorítónak tartott állat sem érdemel kínhalált. Azt, hogy büdösek e nem tudom, még sohasem szagolgattam.:D Mind két állat főleg növényi bomlásterméket ürít így elképzelhető , hogy a terráriumuk sem lesz rózsaillatú. Csak egy kérdés, miért pont meztelencsiga, a házas csigák nem tetszenek?
2015. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Salx Narval!

Ismereteim vannak róluk ^^ tavaly volt is egy meztelen csigám ;) csak érdekelt a véleményetek :) köszi a válaszokat :)

Ja és tetszenek a házas csigák is ^^ tavaly volt egy tenyészállományom is :) jelenleg a csigákból egy fiatal Helix pomatia-m van, és egy Cepaea hortensis-em. Tervezem a jövőben (január-március) színes almacsigák és Achatina iredalei csigák "beújítását". Köszi a kedves válaszokat ;)

2015. dec. 29. 09:32
 5/8 A kérdező kommentje:
még jöhetnek válaszok ^^
2015. dec. 29. 09:45
 6/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Ismerek csigás lányt, én férfi létemre lepkékkel foglalkozok (bár a legtöbb "szakmabeli" férfi), szóval nem. Az ember csinálja azt, amit szeret, aztá' a többi nem számít.. :D (Na jó, nem árt mellé egy kis szakértelem se, hogy mondjuk jó körülmények közt legyenek a jószágok.)
2015. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszi ^^ tartassz is lepkéket? Ha igen milyet? :)
2015. dec. 29. 21:29
 8/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Most már titkán, inkább csak megfigyelem őket.
2015. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!