Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Valami van a padláson, de nem...

Valami van a padláson, de nem tudom mi lehet. A plafon és a padlás padlója között lehet, mert nyomát nem látom. Mászkál és rág. Az egérfogó egyelöre üres. Ötlet?

Figyelt kérdés
A ház csak pár éves, nem látni lyukat sehol, ahol bemászhatott volna. Az egérfogó a padlás padlóján van, fogalmam sincs, hogy jó helyen van-e, oda raktuk, ahol gyakran kaparászik. De szerintem a padló alatt lehet a szigetelésben.
2016. jan. 7. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyest is lehet, de hogy hogyan bújt be, gőzöm nincs.
2016. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pl. Nyest. Az egérfogónál keress valami nagyobbat.
2016. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hangokat is hallottam egyszer, de nem tudtam beazonositani, hogy miböl jön, akkor még bíztam benne hogy kismadár. Ez vagy az egercincogasra vagy a kismadarak csipogasara hasonlitott. Ilyen hangja van a nyestnek is? Nem hallom azt a nagy dübögést meg randalirozast, amit olvastam, hogy lerendeznek a nyestek.
2016. jan. 7. 14:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Az inkább cin-cin.Egèrírtó pèpet dobálj fel neki,aztán ausz-krausz!

(asszem biotoll,piros csomagolásban)

2016. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocs,az màsmilyen dobozba van.Protect plus van pirosban,de ez is jó.

4.voltam

2016. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem akár patkány is lehet. Laktunk albérletben, ahol nyest vagy görény lakott a padláson. Nem rágcsáltak, inkább csak azt lehetett hallani, ahogy szaladgálnak. Na a patkány az viszont rág. És ha szaporulat is van, akkor "cincognak" a kicsik. Nálunk a wc gipszkartonos volt, mögüle hallatszott a cincogás, mikor lebontottuk tele volt patkányfészekkel és járatokkal. Egérfogó semmit sem ér ellenük. Nehéz kiirtani őket, még méreggel is. :(
2016. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet pele is akár, nalunk sem volt semmi nyoma, hol mennek be. Iszonyat pusztítást tudnak rendezni. Ami hatásos volt, egérfogóba egy szem szilva (ilyenkor aszalt), azt nagyon szeretik. Amióta macskák vannak, azota ezt intézik.
2016. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Bármi is legyen,azt javasolom, hogy ha annyira idegesít benneteket (amit meg tudok érteni)áldozz rá kb.4300 Ft-ot.

Lehet kapni ultrahangos állatriasztót, amely alkalmas 250 négyzetméter területen egerek, patkányok, (sőt még csótányok, tücskök és még számos egyéb rovar) távol tartására. Alig fogyaszt valami áramot. Biztosan van konnektor a padláson. A készülék neve: Dual-Sonic. Szerintem nem kamu, nálam bevált. Az is igaz, hogy én tudtam, hogy egér és patkány ellen kell, mert a szomszédban emésztőgödör van, amit imádnak a patkányok.

2016. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Veszek ilyen riasztót akkor, mert éjszaka megint volt akció. Nem túl zavaró, meg az ember, ha álmos, hamar elalszik e mellett is, de ha belegodnolok, hogy patkány, a hideg ráz... :(
2016. jan. 8. 08:10
 10/10 A kérdező kommentje:
Kisegér volt, besétált a csapdába.
2016. jan. 11. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!