Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak másképp, hogy...

Mit csináljak másképp, hogy az egérfogóból ne egye ki állandóan a csalétket az egér, amit meg akarok fogni?

Figyelt kérdés
Raktam már bele szalonnát, sajtot, kolbászt, mindent kieszik belőle, de nem csapódik le, szóval valszeg rosszul rakom bele!? Mik a tapasztalatok, tanácsok? Eddig mindig egy nagyon pici darabot raktam bele, mert azt gondoltam,hogy minél kisebb, annál valószínűbb, hogy lecsapja. Ezek szerint nagyobb darab kéne, hogy rágcsálhassa, és úgy tud lecsapódni? Segítsetek, mert így gyakorlatilag etetem ezt a rohadt egeret.

2014. szept. 20. 21:47
 1/4 anonim válasza:
Van valamilyen ,,krumplipürépor", aminek nem tudom a hivatalos nevét, de lényeg hogy van. Amit vízben felraksz a tűzre, és kész is a püré. Szóval ezt a port kirakod egy kis tálkába, nem kell egérfogó, mellé pedig egy máisk tálba vizet. A többi már az egér dolga. Eszik, iszik belőle, és a gyomrában fölpuffad a ,,krumplipüré", és meghal. Vagy: Gipszporba kis cukrot keversz, egyik tál; Másik tálba víz. Egér eszik-iszik, a yomrában meg megkeményszik a gipsz. Bocsi ezek elég kegyetlen dolgok, de most hirtelen ez jutott eszembe.
2014. szept. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sajnálod tőle azt a kevés csalétket, ha már úgyis megölöd?

Legyen szegénynek egy utolsó vacsorája

2014. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a sima fa-fém egérfogónál nekem is ez volt.


nekem ez vált be, sokkal egyszerűbb "felhúzni", nagyon hatékony és kíméletesen végez az állattal.


van a ragasztós megoldás is ezen a poron kívül, de az is nagyon kegyetlen.


[link]

2014. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Biztosan Jerry volt az, szólj Tomnak 🤣
2022. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!