Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ezek a termékek állat-kisérlet...

Ezek a termékek állat-kisérlettel lettek tesztelve?

Figyelt kérdés
Tomi(mosópor)head&shoulders(sampon)dentalux(fogkrém)signal(fogkrém)azt hiszem ennyi ,azért kérdezem mert ha állat-kisérlettel tesztelik akkor én nem használom
2010. márc. 26. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom igen. A nivea, oriflame és avon nem állatokon kísérletezik, azt hiszem. De ebben sem vagyok biztos. A neten megtalálod azoknak a cégeknek a listáját, akik kísérleteznek, és azokét is akik nem!
2010. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ezek a cégek kísérleteznek. Sok van, de neves cégeket is megtalálsz köztük! Első voltam

2010. márc. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden állatkisérlettel lett tesztelve. Az csak reklám, hogy egyes cégek nem csinálják, mert mással csináltatják meg. Az egyik kutya másik eb esete...
2010. márc. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csak azok nincsennek állatokon tesztelve amelyikre ez van írva:Állatokon nem tesztelt.A többi mind igen
2010. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valamelyik ilyen állatkísérletes kérdésnél azt olvastam, hogy tiltja már a törvény az állatokon való kísérletezést. Máshol meg azt, hogy kísérletezhetnek állatokon, de csak egyetlen egyszer. Egy állaton csak egy kísérletet végezhetnek. ezt mondjuk nem ezen az oldalon olvastam. Nem tudom betartják e, meg hogy egyáltalán igaz e.
2010. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is szörnyűnek tartom ezt, de ki kell próbálniuk. Azt senki nem mondhatja hogy inkább haljanak meg emberek.

De alsóbbrendű állatokon kéne kisérletezni, nem kutyán és macskán.

2010. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért nem az embereken kísérleteznek?Ők akarják használni, akkor tessék kipróbálni!

Egyébként rég bebizonyosodott pl a gyógyszerek kapcsán, hogy szinte semmit nem érnek az állatkísérletek. Németországban azt hiszem egy fejfájás csillapítót kipróbáltak az állatokon, minden rendben ment, aztán hopp, született egy csomó beteg baba.Biztos nem kellett volna embereken próbálni inkább?

2010. márc. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen 1 állaton csak 1 kisérletet végezhetnek ha nem jár boncolással én azzal sem értek egyek hogy a gyógyszereket állatokon kisérletezzék ki de ha azt muszáj akkor muszáj de ezek a szépségápolási termékek nem létfontosságúak... de köszi a válaszokat megvan megnézem majd mi van ráírva és a listát is végignéztem
2010. márc. 26. 17:02
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


És ajánlom a Baleát (DM). Nem tesztel és nagyon jó minőségű, arról nem is beszélve, hogy olcsó.

2010. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!